Apple’ın MacBook Air’i, Galaxy Watch 5 paketleri, Echo hoparlörleri ve daha fazlası


Bugünün en iyi fırsatları, dizüstü bilgisayarları, akıllı hoparlörleri ve daha fazlasını indirimde bulacağınız Amazon’un Prime Day satış etkinliğinden geliyor.


Macbook Air

2022 Macbook Air

Amazon Prime Day fırsatları, piyasadaki en iyi ürünlerden bazılarında tasarruf etmenize yardımcı olmaya devam ediyor. Bugünkü seçim, yüzde 13 indirim aldıktan sonra 1.049 dolardan başlayan fiyatlarla Apple’ın en son M2 destekli MacBook Air’ini içeriyor. Bu harika dizüstü bilgisayar genellikle 1.199$’a satılır, yani satın aldığınızda 150$ kazanırsınız. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı, çarpıcı bir 13,6 inç Liquid Retina Ekran, 1080p FaceTime HD kamera ve yeni bir tasarımla birlikte gelir. Ve en iyi yanı, aynı 150 ABD Doları tasarrufunu şu anda 1.349 ABD Doları olan 512 GB depolama seçeneğinde elde edebilmenizdir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple’ın önceki MacBook Air modeli de indirimde ve bütçesi kısıtlı olanlar için daha iyi bir seçenek. Şu anda bu bebeği sadece 799 $’a eve götürebilirsiniz, bu da 8GB RAM ve kaputun altında bir M1 çip ile 256GB depolama modelinde 200 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

MacBook Air M2 2022

Macbook Air M2

En yeni MacBook Air, M1 serisi yongalardan bile daha iyi performans sunan M2 Apple Silicon tarafından desteklenmektedir. Yeni MacBook Pro modellerine benzer yepyeni bir tasarıma, hızlı dahili belleğe, mükemmel pil ömrüne ve hareket halindeyken çoklu görev, düzenleme ve çalışma için ihtiyacınız olan tüm performansı sağlayan bir Apple M2 yonga setine sahiptir.

Samsung Galaksi İzle 5

Samsung Galaksi İzle 5

Samsung ürünleri de büyük ilgi görüyor. En son teklif, GPS destekli daha küçük 40 mm modelinde 280 $’dan başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Watch 5’i edinmenize yardımcı olacak. Ancak bugünkü anlaşma, bir çift Galaxy Buds 2 ile birlikte gelen aynı saati yalnızca 300$’a almanıza izin verecek, bu da yeni gerçekten kablosuz kulaklıklarınızı almak için yalnızca 20$ ödemeniz gerektiği anlamına geliyor. Bu paket genellikle 430$’a satılır, bu da satın alma işleminizle 129$ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Ve daha fazla seçenek arıyorsanız, Apple Watch Series 7’nin 70 $’lık bir indirim gördükten sonra şu anda 419 $’a satılan LTE sürümünü de kontrol edebilir veya 50 $’lık güzel bir indirimden sonra sadece 349 $’a en son yinelemeyi alabilirsiniz.

Safir Samsung Galaxy Watch 5 Ürün Resmi

Samsung Galaksi İzle 5

Samsung Galaxy Watch 5, daha önce satılan paketi iyileştiren yinelemeli değişiklikler içeriyor. Uygun fiyatlı bir WearOS tabanlı akıllı saat arıyorsanız, dikkate alınması gereken en iyi seçenek budur. Geliştirilmiş pil ömrü ve daha hızlı şarj etme özellikleriyle birlikte gelir.

Yankı Akıllı Hoparlörler

Yankı Nokta Uzun
Kaynak: Amazon

Amazon’un Echo akıllı hoparlörleri de satışta. Şu anda, son 40 $ ‘lık bir indirimden sonra dördüncü nesil Echo’yu sadece 60 $’ a alabilirsiniz. Bu model, mevcut en büyük Eko hoparlörlerden biridir. Ayrıca, zengin ses ve dahili Alexa ile birlikte gelir, bu da akıllı evinizi kontrol etmenize yardımcı olmak için mükemmel olacağı anlamına gelir.

Daha küçük Echo Dot’u istiyorsanız, yüzde 55’lik çılgın bir indirimden sonra şimdi 18 dolara satılan üçüncü nesil seçeneğe razı olmanız gerekecek. Bu akıllı hoparlörün dördüncü nesli 25 dolardan satılıyordu, ancak görünüşe göre stokları tükenmiş.

Amazon Yankı Gen-4

Amazon Echo, günümüzün en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlanır.

Yangın TV Çubuğu 4K

Amazon'un Fire TV Stick 4K özellikli görseli, beyaz arka planlı
Kaynak: Amazon’un Fire TV Stick 4K

Ayrıca, Amazon’un Fire TV akış cihazlarına uygulanan en son fırsatlardan da yararlanabilirsiniz; şu anda 20 $ indirimden sonra 35 $’a satılan Fire TV Stick 4K Max ile başlayan. Bu, akıllı TV’lerinin işletim sistemini sevmeyenler ve eski bir TV’yi biraz daha akıllı hale getirmek isteyenler için harikalar yaratan çok güçlü ve hızlı bir cihazdır.

Fire TV Stick 4K Max akış cihazı, WiFi 6 desteği ve bir Alexa Voice Remote ile birlikte gelir ve en iyi yanı, Netflix, Disney Plus ve daha fazlası dahil olmak üzere çoğu akış uygulamasıyla uyumlu olmasıdır. Bununla birlikte, Latin Amerika’da yaşıyorsanız bunu almak istemeyebilirsiniz, çünkü bu yeni model resmi olmayan uygulamalarla iyi oynamadığından orijinal Fire TV 4K kadar zevk alamazsınız. Ancak endişelenmeyin, yüzde 50 indirim aldığı için Fire TV 4K’da da tasarruf edebilirsiniz, bu da onu 25 ABD Doları’na sunar.

Daha fazla güç ve eller serbest kontrol istiyorsanız, aynı zamanda yüzde 50 indirim alan ve 60 $ ‘dan kapmak için bırakan Fire TV Cube’u seçebilirsiniz. Bu, aynı zamanda en yeni Alexa Voice Remote ile birlikte gelen önceki modeldir ve en iyi yanı, ses çubukları ve A/V alıcıları ile uyumlu olmasıdır. Son olarak, 20 dolara satılan giriş seviyesi Fire TV Stick’i seçebilirsiniz. Bu, yeni bir akış cihazına bu kadar para harcamak istediğinden emin olmayanlar için mükemmel bir seçim. Ancak, Fire TV Stick 4K veya Fire TV Stick 4K Mas’ı almanızı şiddetle tavsiye ederim ve inanın pişman olmayacaksınız.

Fire TV Stick 4K Max akış cihazı ürün kutusu resmi

yangın tv çubuğu 4K max

Fire TV Stick 4K Max, Amazon’un en güçlü Fire TV akış cihazıdır. Dolby Vision, HDR, HDR10+, Wi-Fi 6 ve piyasadaki en iyi akış hizmetlerini destekler.