Apple’ın M2 destekli 13 inç MacBook Pro’su şu anda 200 $ indirimli


Buna inanması güç gelebilir ama şaka değil. Best Buy, şu anda Apple’ın M2 çipine sahip en yeni 13 inç MacBook Pro’da 200 $ tasarruf etmenize izin veriyor. Normalde 1.299 ABD Doları olan M2 destekli MacBook Pro, istedikleri herhangi bir projeye başlamak için taşınabilir bir araç arayanlar için harika bir seçenek. YouTube videoları yapmak isteyen içerik oluşturucular ve M2 MacBook Air ile sunulandan daha fazla güç isteyen herkes için harika bir araç olacak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Best Buy’dan 1.099 $’a yeni bir M2 13 inç MacBook Air satın alabilirsiniz. Bu size canlı görüntüler ve inanılmaz ayrıntılar için 500 nit parlaklık ve P3 geniş renk sunan 13,3 inç Retina ekrana sahip yeni ve güçlü bir dizüstü bilgisayar sağlayacaktır.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarın aktif soğutma sistemi sayesinde ağır iş yüklerinde bile sürekli performans elde edeceksiniz ve en iyi yanı, 20 saate kadar pil ömrü sunacak olması, yani gittiğiniz her yerde çalışmak zorunda kalmadan çalışabileceksiniz. bir elektrik prizi arıyorsunuz. Ne yazık ki, bu model selefiyle aynı görünüyor, ancak görünüşe gerçekten önem vermiyorsanız sorun olmayacak.

M2 13 inç MacBook Pro

M2 13 inç MacBook Pro

Yeni 13 inç MacBook Pro, aynı eski tasarımı koruyor ancak tamamen yeni ikinci nesil Apple M2 yonga setiyle geliyor. Yeni yonga seti, önceki nesle göre %20 daha iyi CPU performansı ve çok daha fazlasını sunar

Ancak, Amazon.com’da 300$ indirim aldıktan sonra şu anda 2.199$’a satılan daha güçlü 14 inç MacBook Pro’ya da göz atmayı düşünebilirsiniz. Bu seçenek size daha büyük bir 14 inç ekran, 10 çekirdekli CPU’lu bir Apple M1 Pro çipi ve 16 çekirdekli GPU’nun yanı sıra 16 GB RAM, 1 TB depolama alanı ve 17 saate kadar pil ömrü sağlar.

Ve bu, bütçeniz için hâlâ çok fazlaysa, yine de M1 destekli bir MacBook Air alabilirsiniz. Bu seçenek, M2 destekli sürüm kadar güçlü olmayabilir, ancak 100 $ indirim kazandıktan sonra 900 $ ‘a satılıyor, bu da onu o kadar güce ihtiyaç duymayanlar için mükemmel bir seçim yapıyor.