Apple’ın M2 çipli 12.9 inç iPad Pro’sunda 100 $ tasarruf edin


Apple’ın M2 destekli iPad Pro modellerini ve daha fazlasını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Apple’ın popüler iPad modellerini stoklara geri getirmeyi başardığı görülüyor ve en iyi yanı, bir kez daha satışta olmaları. Örneğin, artık 100 dolarlık indirim sayesinde Apple’ın M2 çipine sahip yeni bir 12.9 inç iPad Pro’ya sadece 1.299 dolara sahip olabilirsiniz. Bu size yalnızca WiFi desteğine ve Uzay Grisi renk varyantında 512GB depolama alanına sahip yeni bir 2022 modeli kazandıracak, çünkü Silver modeli yalnızca 49 $ indirim alıyor.


PBI M2 iPad Pro 12 inç

iPad Pro 12,9 inç (2022)

Apple’ın en yeni 12.9 inç iPad Pro’su, daha hızlı bağlantının yanı sıra gelişmiş CPU ve GPU performansı getiren M2 yonga seti tarafından destekleniyor. Ayrıca yeni Apple Pencil vurgulu deneyimini de destekliyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Apple’ın en yeni 12.9 inç iPad’i, ProMotion, True Tone ve p3 geniş renkli 12.9 inç Liquid Retina XDR ekran, 8 çekirdekli CPU’ya sahip güçlü bir M2 çip ve 10 çekirdekli GPU, sürükleyici AR deneyimleri için 12MP genişliğinde, 10MP Ultra ve LiDAR tarayıcı içeren çok ilginç bir kamera kurulumu ile birlikte geliyor. Ayrıca önde 12MP’lik bir atıcı elde edersiniz, ancak bu, Face ID’nin tabletinizde çalışmasına yardımcı olacak Center Stage’e sahip Geniş bir sensör olacaktır. Ayrıca uzun ömürlü pil ömrü ve ikinci nesil Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio gibi Apple’ın en yeni aksesuarları için destek sunacak.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Daha küçük 11 inç iPad Pro da satışta, ancak şimdi 1.049 dolara giden 512GB depolama varyantında yalnızca 50 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak. Veya 256GB depolama alanı ve 70 $ ‘lık tasarrufu temsil eden 679 $’ lık bir fiyat etiketi ile birlikte gelen daha uygun fiyatlı ve biraz daha küçük 10.9 inç iPad Air’i almayı seçebilirsiniz. Veya daha küçük iPad Mini’ye gidin, çünkü şimdi 469 $ ‘a satılıyor, bu da 40 $ ‘lık tasarruf elde edeceğiniz anlamına geliyor. Bu model sadece WiFi desteği ve 64GB depolama alanı ile birlikte gelir.