Apple’ın M2 13 inç MacBook Pro, Microsoft Surface Pro X, AirPods Pro ve daha fazlası


Hızlı Linkler

  • LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV

M2 13 inç MacBook Pro

Apple’ın en yeni 13 inç MacBook Pro’sunun öncekinden daha fazla tasarruf sağladığı Best Buy’da bugünün fırsatlarını başlatıyoruz. Gerçekten de, bu haftanın başlarında 150$’lık bir indirimle listelenmişti, bu size 256GB depolama alanı, 8GB RAM ve 1.149$’a yeni bir M2 çipi olan yeni bir dizüstü bilgisayar kazandıracaktı, ancak en son teklif 200$ tasarruf ve daha fazla depolama alanı kazanmanızı sağlayacak satın alma işleminizle.


Apple’ın M2 destekli MacBook Pro’su şimdi 512 GB depolama seçeneğinde 200 $ indirim alıyor, bu da bir tanesini 1.299 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Tabii ki, bu size daha fazla RAM veya daha üst düzey bir işlemci sağlamaz, çünkü aynı 8GB RAM’i ve aynı 10 çekirdekli Apple M2 yongasını alacaksınız ve en iyi yanı, aynısını bulacaksınız. Amazon.com’da anlaşma. Apple’ın 13 inç MacBook Pro’sunun tıpkı M1 destekli selefi gibi göründüğünü unutmayın; bu, Apple’ın TouchBar’ına ve biraz modası geçmiş görünebilecek bir tasarıma sahip olduğunuz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla güç ve daha çağdaş bir tasarım istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Apple’ın şu anda 1.099 ABD doları olan M2 destekli MacBook Air’ine göz atabilirsiniz. Bu seçenek ayrıca size 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve 13 inç MacBook Pro’da alacağınızdan 2 saat daha az olan 18 saatlik pil ömrü sağlar. Ayrıca, 400 $ indirim aldıktan sonra 2.099 $’a satılan daha güçlü 14 inç MacBook Pro’yu da tercih edebileceğinizi unutmayın.

M2 13 inç MacBook Pro

Macbook Pro M2

Yeni 13 inç MacBook Pro, aynı eski tasarımı koruyor ancak tamamen yeni ikinci nesil Apple M2 yonga setiyle geliyor. Yeni yonga seti, önceki nesle göre %20 daha iyi CPU performansı ve çok daha fazlasını sunuyor.

Microsoft Yüzey Pro X

FI Yüzey Pro X
Kaynak: Microsoft

Sırada, 450 $ tasarruf sağlayan yüzde 35’lik büyük bir indirim aldıktan sonra şu anda 850 $ karşılığında kullanılabilen Microsoft Surface Pro X var. Bu Microsoft Surface Pro X sürümü, 13 inç dokunmatik ekran, 16 GB RAM, 256 GB depolama alanı, bir Adreno 690 GPU ve kaputun altında bir Microsoft SQ 2 işlemci ile birlikte gelir.

Lenovo’nun 2022 Flex 5 Chromebook 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı da satışta ve inanılmaz pil ömrü ve genel web’de gezinmek, izlemek için fazlasıyla yeterli güç sağlayacak yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak isteyenler için daha iyi bir seçenek olacak. videolar ve düzenli okul çalışmaları. En iyi yanı, size 130 $ tasarruf sağlayacak olan yüzde 34’lük bir indirimden sonra sadece 250 $’a sizin olabilir. Ve bu tasarrufları, yüzde 35’lik bir indirimi temsil eden 45$’lık bir indirimin ardından şimdi sadece 85$’a satılan yeni bir HyperX Alaşımlı Elit 2 Mekanik Oyun Klavyesine sahip olmak için kullanabilirsiniz.

Microsoft 13 inç Çoklu Dokunmatik Yüzey Pro X

Bu Microsoft Surface Pro X sürümü, 13 inç dokunmatik ekran, 16 GB RAM, 256 GB depolama alanı, bir Adreno 690 GPU ve kaputun altında bir Microsoft SQ 2 işlemci ile birlikte gelir.

LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV

LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Smart TV Uzun

Cebinizde 502 $ tutmanıza yardımcı olacak son fiyat indiriminin ardından 55 inçlik modeli şimdi sadece 897 $ olarak listelenen LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV’de de bazı harika fırsatlar bulduk. Bu akıllı TV düzenli olarak 1.400’e satılıyor, bu da onu 60 Hz yenileme hızları, AI destekli 4K, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Bulut oyun desteği ve diğer harika özelliklere sahip yeni bir akıllı TV isteyen herkes için çok çekici bir anlaşma yapıyor.

Biraz daha bütçe dostu bir şey istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 31’lik bir indirimle 207 ABD Doları tasarruf sağlayan Hisense ULED Premium 55U8G QLED Serisi 55 inç Android 4K Smart TV’ye de göz atabilirsiniz. Ayrıca bu model parlak 1500 nit görüntü, HDR10+, Dolby Vision IQ & Atmos desteği, 120 Hz’e kadar yenileme hızları ve daha fazlasını sunacak.

LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV PBI

LG Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV

LG’nin 55 inç Sınıfı OLED A2 Serisi 4K Akıllı TV’si, 60 Hz yenileme hızları, yapay zeka destekli 4K, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Bulut oyun desteği ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Apple Watch SE

Apple Watch Series 8 Alüminyum Renkleri

Apple kısa süre önce yeni Apple Watch Series 8’i, Apple Watch Ultra’yı ve Apple Watch SE’nin yeni bir yinelemesini duyurdu; bu, önceki Apple Watch sürümlerinin artık daha uygun fiyatlı olduğu anlamına geliyor. Örneğin birinci nesil Apple Watch SE’yi ele alalım. Artık yeni 40 mm veya daha büyük 44 mm, yalnızca GPS özellikli modellerinizi yalnızca 240 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz; bu, daha büyük varyantta 69 ABD Doları veya daha küçük modelde 39 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, en son sürümü yalnızca 279 ABD Doları karşılığında edinebilir ve bu size önceki modelden yüzde 20 daha hızlı olan yeni bir Apple Watch SE kazandırabilir. En iyi yanı, Düşme Tespiti, Acil SOS, Çarpma Tespiti ve diğer harika özellikler dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özelliklerini de içermesidir.

Apple Watch SE GPS, 44 mm

Apple Watch SE, bağlı, aktif ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak temel özelliklere sahiptir. Ayrıca Apple Watch Series 3’ten 2 kat daha hızlı ve %30 daha büyük bir ekrana sahip.

AirPods Pro

AirPods Pro Öne Çıkan Görsel

Apple’ın AirPods Pro’su da yenilendi, bu da size 69 $ tasarruf sağlayacak yüzde 28 indirimden sonra birinci nesil modeli yalnızca 180 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, bu harika kablosuz kulaklıklar bir MagSafe şarj kutusu, aktif gürültü engelleme, şeffaflık modu, Uzamsal Ses ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Ve bu bütçeniz için çok fazlaysa, şu anda 150 ABD dolarına satılan 3. nesil AirPod’lara da göz atabilir veya 100 ABD doları değerinde büyük bir indirim aldıktan sonra 2. nesil AirPod’ları yalnızca 100 ABD dolarına alabilirsiniz.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

AirPods Pro, etrafınızdaki dünyayı duymanız için Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaflık modu ve kulaklarınıza ince ayar yapmak için Uyarlanabilir EQ sunar. Kulaklık başlıkları tere ve suya dayanıklıdır ve tek bir şarjla 6 saate kadar dayanır.