Apple’ın M1 MacBook Pro’su, Chromebook’ları ve daha fazlası şu anda indirimde


Bugünün fırsatları, en yeni M1 destekli 13 inç MacBook Pro’yu, Google Nest Audio’yu ve daha fazlasını satışta bulduğumuz Amazon ve B&H’den geliyor


Daha tatlı fırsatlar yolunuza geliyor. Dün 16 inç MacBook Pro’nun 400 $ indirim aldığını gördük, ancak şimdi görüyoruz ki Apple’ın M1 çipiyle çalışan yeni bir 13 inç MacBook Pro’yu 80 $ indirimden sonra 1.219 $’a alabilirsiniz. Bu size 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip bir Uzay Grisi modeli kazandıracak. Bununla birlikte, Gümüş renk varyantını seçerseniz biraz daha tasarruf edebilirsiniz, çünkü 89 $ indirim alıyor ve fiyatı 1.210 $ olarak kalıyor. Ve daha fazla depolama alanı arıyorsanız, her iki renk seçeneğinde de 100 ABD doları tasarruf sağlayan 512 GB seçeneğini de yakalayabilirsiniz, bu da onları 1.399 ABD dolarına sunar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

O kadar fazla güce ihtiyacınız yoksa yeni bir Chromebook da alabilirsiniz. 4GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip Samsung Chromebook Plus V2, 150$’lık bir indirim aldığından, dikkate alınması gereken birkaç iyi seçenek var, bu da onu yalnızca 350$’dan kapmak için bırakıyor. Lenovo daha uygun fiyatlı bir seçenektir ve 41,62$’lık indirimden sonra yalnızca 238,37$’a Lenovo alabilirsiniz. Bu, entegre ARM G72 MP3 grafik kartıyla birlikte 10,1 inç ekran, MediaTek Helio P60T işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile birlikte gelir.

Şimdi, çalışma alanınızı da canlandırmak isteyebilirsiniz ve bunu yapmak için LG monitörlerinde çeşitli fırsatlar bulabilirsiniz. En yeni Google Nest Audio şu anda B&H.com’da 20 $ indirim aldığından, en sevdiğiniz şarkıları çalmak için yeni bir akıllı hoparlörde biraz tasarruf edebilirsiniz, bu da herhangi bir renk seçeneğinde yalnızca 80 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Bir çift almayı seçerseniz, 160 $’a alabileceğiniz gibi, 40 $ da tasarruf edersiniz.

Şimdi, IPX4 su geçirmezliğe sahip yeni bir Ultimate Ears Hyperboom taşınabilir ve ev tipi kablosuz Bluetooth hoparlörü de 59,99$ indirimden sonra 340$’a edinebilirsiniz. Hareket halindeyken 24 saate kadar kesintisiz çalma elde edeceksiniz veya en sevdiğiniz melodilerle rahatlamak için oturma odanızda veya iş istasyonunuzda kuracaksınız. Genişletilmiş bir fare altlığı arıyorsanız, şu anda 13 $ indirim alan Corsair MM300’ü alabilirsiniz, bu da onu sadece 17 $’dan kapmak için bırakır ve bunun dikkate alınması gereken harika bir seçenek olduğunu söylememe izin verin. bende bir tane var