Apple’ın M1 MacBook Air’i 150 $ indirim alıyor, daha fazla cihaz da satışta


En yeni M1 destekli MacBook Air, 13 ve 16 inç MacBook Pro modelleri ve indirimdeki daha fazlasıyla bugünün fırsatlarını başlatıyoruz


Şu anda M1 işlemcili yeni bir Apple MacBook Air’i yüzde 15 indirim aldıktan sonra 850 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz, bu sizin için 256 GB depolama alanına sahip Gümüş ve Altın Varyantlarında 150 $ tasarruf anlamına gelir. Bununla birlikte, Space Gray modelini tercih etmek istiyorsanız, 899 $ ‘a satıldığı için 100 $ tasarrufla yetinmeniz gerekecek.


Fazladan depolama alanı istediğinizi ve 512 GB’lık modeli tercih ettiğinizi varsayalım. Bu durumda, en iyi seçeneğiniz Altın çeşidi olabilir, çünkü 149 $ indirim alan tek model bu, yani 1.100 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Silver ve Space Gray modelleri 100 $ indirim görüyor, böylece 1.149 $ karşılığında bir tane satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, Öğrenci Birikim Fırsatlarının size MacBook Air’den 100 ABD doları kazandıracağı, yani 900 ABD dolarına bir tane alabileceğiniz Best Buy’a da gidebilirsiniz. Bununla birlikte, 630 $ gibi düşük bir fiyata açık kutu bir dizüstü bilgisayar almayı da seçebilirsiniz.

Yeni bir 13 inç MacBook Pro ile ilgileniyorsanız, yine de 199 ABD Doları tasarruf edebileceğinizi unutmayın; bu, 256 GB depolama seçeneğiyle sizinkini 1.100 ABD Doları karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Intel Core i9 işlemcili en büyük 16 inçlik model 170$ indirim görüyor, bu da 2.629$’a satın alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu dizüstü bilgisayar ayrıca 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahiptir, ancak 2021 bitmeden gelmesi beklenen yeni 16 inç MacBook yenilemesini beklemenizi önerebilirim.

Diğer fırsatlar, en yeni iPhone’lar anlamına gelen iOS cihazlarıyla uyumlu Razer Kishi Mobil Oyun Denetleyicisini içerir. Bu aksesuar, Apple Arcade, Amazon Luna ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz oyun hizmetlerinde daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. PC ve Android için MSI Gaming Kablosuz Şarj Edilebilir Çift Titreşimli Oyun Denetleyicisi şu anda yüzde 20 indirim alıyor, bu da bir tanesini 32$’a alabileceğiniz anlamına geliyor. iPhone Montajlı SteelSeries Nimbus+ Bluetooth Mobil Oyun Denetleyicisi de 70$’a çıkan harika bir seçenek.