Apple’ın iPhone 12, 12 mini ve diğer harika Apple ürünleri bugün satışta


Apple’ın önceki nesil iPhone 12 ve daha küçük iPhone 12 mini şu anda satışta ve Woot.com’da yenilenmiş durumda 390 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz. Aslında, çoğumuz yepyeni ve parlak bir cihaza sahip olmak isteriz, ancak fiyatı uygunsa ikinci el bir cihaz almakta yanlış bir şey yoktur. Ayrıca Woot, bir şeylerin ters gitmesi durumunda sizi korumak için 90 günlük sınırlı bir garanti sunar.


Durum ne olursa olsun, birkaç çizik veya ezik ve ezik olan bir iPhone 12 modeli alırsınız, ancak telefonunuzu güvende tutacak bir kılıf alırsanız bu pek sorun olmaz. Bu cihazlar tam çalışır durumda gelecek ve pilleri minimum yüzde 85 kapasiteyle çalışacak şekilde test edilmiştir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

iPhone 12, 490 dolardan başlıyor ve seçtiğiniz depolama seçeneğine bağlı olarak 590 dolara kadar çıkabiliyor. Ancak, bu teklif gece yarısı veya Woot’un stokları bittiğinde sona ereceği için hızlı seçim yapmak isteyebilirsiniz.

Starlight Alüminyum Kasa ve Starlight Spor Kayışlı daha küçük 41 mm’lik modeli tercih ettiğinizde şu anda 330 $’a kadar düşen Apple Watch Series 7’de de ilginç fırsatlar bulduk. Bu seçenek şu anda ilgilenenler için 69 $ tasarruf sağlayan yüzde 17’lik bir indirim alıyor. Ve LTE desteği istiyorsanız, aynı 69 $ anlaşmasını yaptıktan sonra 430 $ ‘a bir tane alabilirsiniz. Her iki durumda da, bu fırsat yalnızca bugün geçerli olacağından acele etmeniz gerekecek. Ve biraz daha uygun bir şeyle ilgileniyorsanız, 50 $ indirim aldıktan sonra şimdi 100 $ karşılığında mevcut olan Fitbit Luxe Fitness ve Sağlık Takibini düşünebilirsiniz.

Beats Studio Buds da indirimde ve yüzde 20 tasarruf etmenize yardımcı olacak 30 $ indirim aldıktan sonra 130 $ karşılığında bir çift satın alabilirsiniz. Ve biraz daha iyi bir şey istiyorsanız, 25 $ indirim aldıktan sonra şimdi 200 $ karşılığında mevcut olan Beats Fit Pro’ya da göz atabilirsiniz.