Apple’ın iPad Air 4’ü şimdi 150 dolarlık büyük bir indirim alıyor


Bu, yeni bir iPad Air 4’ü elinize almak için en iyi an olabilir. Gerçekten de, bu iPad Air’in en son sürümü değil ve Apple’ın M1 işlemcisini kaputun altına almayabilir, ancak bu onun kötü olduğu anlamına gelmez seçenek. Aksine, bugün hala alabileceğiniz en iyi iPad’lerden biridir ve en iyi yanı, son tasarruflarının onu daha da çekici hale getirmesidir.


Görünüşe göre Amazon, şu anda bazı modellerinde yüzde 22’ye varan tasarruf sağladığı için iPad Air 4 envanterinden gerçekten kurtulmaya çalışıyor. Örneğin, yüzde 20 tasarruf anlamına gelen bu inanılmaz 150$ indirimi aldıktan sonra şu anda 599$’a satılan Uzay Grisi renginde 2020 iPad Air’imiz var. Bu size yalnızca Wi-Fi desteği ve 256 GB depolama alanı olan yeni bir model cihaz sağlayacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, cebinizde 130 $ tutmanıza yardımcı olan yüzde 22 indirim aldıktan sonra şimdi 469 $ karşılığında satılan 64 GB depolama varyantını da düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, diğer seçeneklerin bir fiyat etiketi bile içermediğinden, seçenekleriniz Yeşil renk varyantıyla sınırlı olacaktır.

Her iki durumda da True Tone ve P3 geniş renk özelliklerine sahip 10,9 inç Liquid Retina ekrana, Touch-ID yerleşik güç düğmesine, geniş stereo sese, 10 saate kadar pil ömrüne, bir USB’ye sahip muhteşem bir yeni iPad Air’e sahip olacaksınız. -C konektörü, 12 MP ana kamera, 7 MP FaceTime HD selfie kamerası ve ikinci nesil Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio desteği. Ayrıca Apple’ın A14 Bionic işlemcisine de sahip olursunuz, bu da istediğiniz herhangi bir görevi gerçekleştirmek için fazlasıyla yeterli güce sahip olacağınız anlamına gelir.

Apple iPad Air (2020)

Apple’ın önceki nesil iPad Air’i 10,9 inç Sıvı Retina Ekran, stereo hoparlörler, Touch ID, Apple’ın A14 Bionic çipi ve tonlarca harika özellikle geliyor, bu yüzden satılmadan önce bir göz atın.

Ve iPad Air’in en son sürümüyle ilgileniyorsanız, 64 GB’lık modeli yüzde 7’lik bir indirimle 559 ABD dolarına alabilirsiniz, bu da 40 ABD doları tasarruf anlamına gelir ve 256 GB modeli istiyorsanız pembe modeli seçebilirsiniz. 720 dolara satılıyor.