Apple’ın Gen-4 iPad Air’i 256 GB ile sadece 600 Dolar’a satılıyor


Best Buy ve Amazon’un son fırsatları sayesinde Apple’ın önceki nesil iPad Air’inde çılgın tasarruflar elde edin


Hâlâ dördüncü nesil bir iPad Air almakla ilgilenenler için harika bir haberimiz var, çünkü indirimdeyken ve sadece 599$’a satarak bulabileceğiniz Best Buy’da büyük indirimlerle yeni bir model almaya devam edebilirsiniz.


Apple’ın önceki nesil iPad Air’i hala mevcut en iyi tabletlerden biridir. 2360 x 1640 çözünürlüğe, 256 GB depolama alanına, Apple’ın A14 Bionic çipine, 4 GB RAM’e, Touch ID sensörüne ve diğer harika özelliklere sahip büyük bir 10,9 inç Retina Ekrana sahiptir. 749 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldi, ancak en son 150 dolarlık tasarruf, bir tanesini 600 dolara eve götürmenize izin verecek. Bununla birlikte, mevcut birkaç renk seçeneğinden biri olduğu için Rose Gold versiyonuyla yetinmek zorunda kalacaksınız. Ama koruyucu bir kılıf bulursan bunun pek bir önemi kalmayacak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple iPad Air (4. Nesil)

Apple’ın önceki nesil iPad Air’i 10,9 inç Liquid Retina Ekran, stereo hoparlörler, Touch ID, Apple’ın A14 Bionic çipi ve tonlarca harika özellikle geliyor, bu yüzden satılmadan önce bir göz atın.

Bununla birlikte, Rose Gold varyantıyla yaşayamazsanız, aynı özelliklere ve saklama alanına sahip olan ancak 75 $ indirimden sonra 675 $ ‘a satılan Sky Blue’yu da almayı düşünebilirsiniz. Ve yeni bir cihaza sahip olmayı gerçekten umursamıyorsanız, 80 $ indirim gördükten sonra 419 $ karşılığında 64 GB depolama ve yalnızca WiFi desteği ile yenilenmiş bir Apple iPad Air alabilirsiniz. Veya aynı 4. nesil iPad Air’i LTE desteği ve Uzay Grisi boya ile almak için 50 $ daha ödeyin.

Ayrıca yüzde 13 indirimle 64 GB’lık modeliyle şu anda 519 dolara satılan iPad Air’in en son versiyonuna da sahip olabilirsiniz. Bu seçenek düzenli olarak 599 ABD Doları tutarındadır; bu, satın alma işleminizde 80 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Ve daha fazla depolama alanı istiyorsanız, 256 GB varyantı 669 dolara alabilirsiniz. Son olarak, 64 GB depolama alanına sahip yalnızca WiFi modeliyle ilgileniyorsanız, Apple’ın iPad mini’nin 2021 sürümü 39 $ indirim aldıktan sonra 460 $ ‘a satılıyor. Ayrıca bu bağlantıyı takip ederek 2021 Apple TV 4K ve diğer harika akış cihazlarında büyük tasarruflar bulacaksınız.