Apple’ın en yeni MacBook Pro’su, ASUS ROG Zephyrus Duo 16 ve daha fazlası


Apple’ın 16 inç MacBook Pro’su

MacBook Pro açık
Kaynak: Pocketnow


Kaynak: Pocketnow

Bugünün en iyi fırsatları seçimi, Apple’ın en güçlü MacBook Pro modelleriyle başlıyor çünkü şu anda 300 $ indirim kazandıktan sonra 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU’ya sahip Apple M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro’yu yalnızca 2.199 $ karşılığında satın alabilirsiniz. bu da yüzde 12 tasarruf anlamına geliyor. Bu dizüstü bilgisayar aynı zamanda 16 GB RAM ve kaputun altında 512 GB depolama alanı içerir, böylece işinizi kurtarmak için fazlasıyla yeterli depolama alanınız olur.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, size 200 ABD doları tasarruf sağlayacak yüzde 10’luk bir indirim gördükten sonra 16 GB RAM ve 512 GB depolama içeren daha küçük 14 inç MacBook Pro’yu 1.799 ABD dolarına almayı düşünün. Bu model aynı zamanda Apple silikon tarafından desteklenmektedir, ancak 10 çekirdekli CPU ve 14 çekirdekli GPU ile biraz daha az güçlü bir M1 Pro çip alacaksınız ve en iyi yanı, aynı anlaşmayı Amazon ve B&H’de alabilmeniz. Bu tasarrufları, size 17 ABD Doları tasarruf sağlayacak yüzde 10’luk bir indirimin ardından yalnızca 153 ABD Doları karşılığında sessiz dokunmatik anahtarlara sahip yeni bir Logitech MX Mekanik Kablosuz Aydınlatmalı Performans Klavyesi satın almak için de kullanabilirsiniz.

2021 M1 Pro çipli 14 inç MacBook Pro

16 inç Macbook Pro

Apple’ın M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro’su, Mac kullanıcıları için mevcut olan en iyi ve en güçlü MacBook Pro seçeneklerinden biridir. 64 GB RAM’e kadar çıkabilen tonlarca güç, 8 TB depolama alanı ve 10 çekirdeğe kadar CPI ve 32 çekirdekli GPU’ya sahip güçlü bir işlemci ile birlikte gelir.

ASUS ROG Zephyrus Duo 16

ASUS ROG Zephyrus Duo 16 Uzun

Kaynak: ASUS

Bu listedeki bir sonraki öğe, oyun masanızda veya kullanmak istediğiniz her yerde harika görünecek ASUS ROG Zephyrus Duo 16 Oyun Dizüstü Bilgisayarı. Bu savaş istasyonu, 165 Hz yenileme hızına sahip büyük bir 16 inç IPS WUXGA ekran, NVIDIA GeForce RTX 3060 grafik kartı, bir AMD Ryzen 7 işlemci, 16 GB RAM ve 300 $ indirim gördükten sonra 2.200 $ karşılığında 1 TB depolama alanı içerir. Ek olarak, bu harika oyun dizüstü bilgisayarı, oyun oynamanıza, yayın yapmanıza, oluşturmanıza ve daha fazlasına yardımcı olacak 14 inç 4K ikincil dokunmatik ekran ScreenPad Plus ile birlikte gelir ve sıvı metal ve Arc Flow fanları ile akıllı soğutma sistemi, makinenizin sabit kalmasına yardımcı olur. her koşulda serin.

Tabii ki, AMD Ryzen 9 işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3080 grafik, 1 TB depolama ve 16 GB RAM ile birlikte gelen daha az taşınabilir ve daha güçlü Skytech Chronos Gaming PC Desktop’ı da 300 $’lık bir indirimden sonra 2.000 $’a seçebilirsiniz. Daha da fazla depolama alanı istiyorsanız, 100$’lık bir indirimden sonra 400$’a satılan USB-C özellikli Kingston XS2000 4TB Yüksek Performanslı Taşınabilir SSD’ye de göz atabilirsiniz.

ASUS ROG Zephyrus Duo 16 PBI

Apple Watch SE

Apple Watch SE Uzun 2

Kaynak: elma

Devam edersek, şu anda 69 $ indirim alan Apple Watch SE’de tasarruf gördük. örneğin, yalnızca 40 mm GPS modelini seçtiğinizde artık yeni Apple Watch SE’nizi 210 gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Ancak, daha büyük olan 44 mm modelini 240’a da alabilirsiniz.

Bununla birlikte, en iyi tasarruf LTE özellikli modellerde gelir, çünkü şu anda 99 ABD Doları indirimlidir, yani daha küçük 40 mm modeli 230 ABD Dolarına, daha büyük varyant ise 260 ABD Dolarına mal olabilir.

Altın Apple Watch SE

Apple Watch SE

Apple Watch SE, bağlı, aktif ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak temel özelliklere sahiptir. Ayrıca Apple Watch Series 3’ten 2 kat daha hızlı ve %30 daha büyük bir ekrana sahip.

Xbox Serisi S

Xbox Series S Fortnite Paketi Uzun

Kaynak: Microsoft

eBay ayrıca Xbox Series S’yi en son anlaşma ile daha çekici hale getiriyor. Bu yeni oyun konsolunu, yüzde 16’lık bir tasarruf anlamına gelen 59,99$’lık indirimi aldıktan sonra yalnızca 300$’a satın alabilirsiniz. Bu teklif size Midnight Drive Paketi, 1.000 V-Bucks ve 1.000 Rocket League kredisi içeren yeni bir yalnızca dijital oyun konsolu kazandıracak. Ancak, anlaşmayı daha da tatlı hale getirmek için Watch Dogs Legion’ın bir kopyasını da alırsınız. Bununla birlikte, Amazon’da Xbox Series Fortnite & Rocket League Bundle’ı 270 $ karşılığında almayı da seçebilirsiniz; bu, Watch Dogs Legion oynamakla ilgilenmiyorsanız daha iyi bir anlaşmadır.

Xbox Serisi S

Xbox Serisi S

Xbox Series S, bugün mevcut olan en iyi oyun konsollarından biridir. En sevdiğiniz oyunları oynamanız için 10 GB RAM, 512 GB depolama, özel bir CPU/GPU ve diğer harika özellikleri bir araya getirir.

Sony HT-G700 Ses Çubuğu

Sony HT-G700 Uzun

Kaynak: Sony

Son olarak, yüzde 34 indirim aldıktan sonra şu anda 398$’a satılan Sony HT-G700 Soundbar ile ev ses sisteminizi iyileştirin. Bluetooth teknolojisine sahip bu 3.1CH Dolby Atmos ve DTS:X ses çubuğu, maksimum 400 watt’lık bir çıkış sağlayarak, en sevdikleri filmleri izlerken veya sadece en sevdikleri şarkıların keyfini çıkarmak istediklerinde daha iyi bir ses deneyimi isteyenler için mükemmel hale getirir. Ayrıca, inanılmaz bas sesi sağlamak için güçlü bir kablosuz subwoofer ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, 30 $ tasarruf anlamına gelen 25 $ indirim aldıktan sonra 98 $’a satılan Bas Refleks Hoparlörlü Sony S100F 2.0ch Soundbar olarak gelen daha uygun fiyatlı bir çözümü de düşünebilirsiniz. Bu soundbar, kolay kurulum için entegre bir tweeter’a ve Bluetooth desteğine sahiptir, ancak yalnızca maksimum 120 Watt’lık bir çıkışla gelir.

Sony HT-G700

Sony HT-G700

Etkileyici ve özelleştirilebilir sesi sayesinde filmlerinizin ve programlarınızın keyfini daha da iyi çıkarmanıza yardımcı olacak Bluetooth Teknolojisine sahip Sony HT-G700 3.1CH Dolby Atmos/DTS:X Soundbar ile medya deneyiminizi geliştirin.