Apple’ın en yeni MacBook Pro modelleri ve diğer harika Apple ürünleri bugün satışta


En son 16 ve 14 inç MacBook Pro modelleri 200$ indirim alırken, tonlarca Apple ürünüyle bugünün fırsatlarını başlatıyoruz. İlk olarak, 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU içeren bir Apple M1 Pro çipiyle birlikte gelen Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sunun 2021 modeline sahibiz. Ayrıca şu anda 2.299$’a satılan bu harika dizüstü bilgisayar için 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu yeni ve güçlü dizüstü bilgisayarda 21 saatlik pil ömrü, olağanüstü dinamik aralık ve kontrast oranıyla muhteşem bir 16 inç Liquid Retina XDR ekran, 1080p FaceTime HD kamera, zorla iptal edilen woofer’lara sahip altı hoparlörlü bir ses sistemi bulunur. , ve dahası. En iyi yanı, her iki renk seçeneğinde de tasarruf sağlandığından sizinkini Gümüş veya Uzay Grisi olarak alabilmenizdir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha küçük olan 14 inç MacBook Pro, 8 çekirdekli bir CPU ve 14 çekirdekli GPU’yu bir araya getiren biraz daha az güçlü bir M1 Pro yongasıyla birlikte gelir, ancak aynı 16 GB RAM’e, 512 GB depolama alanına ve 200 ABD doları tasarrufa sahip olursunuz. Başka bir deyişle, bu seçeneği 1.799 dolara alabilirsiniz. Daha küçük bir dizüstü bilgisayar, 14 inç Liquid Retina XDR ekrana sahip olduğu için daha küçük bir ekran anlamına da gelir. Aynı altı hoparlörlü ses sistemine, 1080p FaceTime HD kameraya ve diğer harika özelliklere de sahip olursunuz. Ancak bu model yalnızca 17 saate kadar pil ömrü sunacak.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, 70 $ indirim aldıktan sonra 929 $’a satılan M1 MacBook Air’e de göz atabilirsiniz. Bu model 13 inç Retina Ekran, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir. Ancak Altın ve Uzay Grisi varyantları aynı indirimleri alamadığından Gümüş renk seçeneğini tercih etmeniz gerekecek.

Ayrıca, 545 dolardan başlayan iPhone 12 ile başlayan tonlarca yenilenmiş Apple ürünü tespit ettik. Ayrıca sadece 140 dolardan başlayan fiyatlarla iPhone 12 mini, 11 Pro Max, 11 Pro ve diğer harika iPhone modellerini de bulacaksınız. Apple Watch Series 6 250 dolardan başlıyor ve hatta Series 5, Series 4 ve Series 3’ü Woot.com’dan satın alabilirsiniz. Ancak, bu anlaşma gece yarısı sona erecek, bu yüzden acele etmek isteyebilirsiniz, özellikle de bu anlaşmaların genellikle hızlı bir şekilde tükendiğini göz önünde bulundurarak.