Apple’ın en yeni iPad Pro modelleri, Microsoft Surface Laptop Studio ve daha fazlası


iPad Pro

iPad Pro Uzun


Kaynak: elma

Bugünün en iyi fırsatları, Apple’ın piyasadaki en iyi ürünlerinden bazılarıyla başlar çünkü şu anda M1 destekli iPad Pro modellerinde büyük tasarruflar elde edebilirsiniz. İlk olarak, yalnızca Wi-Fi desteğiyle gelen Space Gray modelini seçtiğinizde 729 dolardan başlayan 11 inçlik versiyonumuz var. Bu model aynı zamanda 128 GB depolama alanı, bir Apple M1 işlemci, ProMotion, True Tone ve P3 geniş renk özellikli 11 inç Liquid Retina ekran, tüm gün dayanan pil ömrü ve diğer harika özellikleri bir araya getiriyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, daha fazla depolama alanı olan diğer modelleri tercih ettiğinizde tasarruf artacaktır. Örneğin, 512 GB depolama alanına sahip Uzay Grisi modelinde yüzde 14 tasarruf elde edebilirsiniz, bu da satın alma işleminizde 150 dolardan fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Gümüş renginde 1 TB depolama modelini seçerseniz, yüzde 25 gibi büyük bir puan elde edebileceksiniz, bu da 381 ABD doları tasarruf anlamına geliyor. Başka bir deyişle, bu bebeği sadece 1.118 dolara eve götürebilirsiniz.

299$ tasarruf elde ettikten sonra şu anda 1.900$’a satılan 2TB depolama alanına sahip 12,9 inçlik modelde tasarruf edebileceğiniz için tasarruflar burada bitmiyor. İlk indirim size 99$ indirim kazandıracak, ekstra 200$ tasarruf ise kasada görünecektir. Ve en iyi yanı, bu fırsatın her iki renk seçeneği için de geçerli olması, yani burada taviz vermek zorunda kalmayacaksınız. Ve o kadar fazla depolama alanına ihtiyacınız yoksa, 200 $ indirimden sonra 1.550 $’a giden 1 TB modelini de seçebilirsiniz.

iPad Pro 2021 11 inç için Ürün Resmi

Apple 11 inç iPad Pro

Apple’ın 11 inç iPad Pro’su, gücünü Apple’ın M1 işlemcisinden alır; bu da, ağabeyi ile aynı performansı, ancak daha küçük bir tuvalle elde edeceğiniz anlamına gelir.

Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosu

Microsoft Surface Pro Studio Uzun

Kaynak: Microsoft

Ayrıca, yüzde 14’lük güzel bir indirim elde ettikten sonra 1.800 ABD Doları karşılığında satılan yeni bir Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosu’ndan da tasarruf edebilirsiniz, bu da 300 ABD Doları tasarruf anlamına gelir. Bu Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosu modeli, 14,4 inç dokunmatik ekran, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama alanı ve daha yaratıcı olmanıza yardımcı olmayı amaçlayan gösterişli yeni bir tasarımla birlikte gelir. Ve en iyi yanı, 32 GB RAM ve 1 TB depolama içeren modelde yüzde 11 tasarruf edebileceğiniz veya yüzde 13’ten sonra 2.699 ABD Doları karşılığında 2 TB depolama ve 32 GB RAM içeren maksimum sürümü alabileceğiniz için farklı yapılandırmalar arasında da gezinebilmenizdir. size 400 $ tasarruf sağlayacak indirim.

Bu tasarruflar, yüzde 20’lik çok cazip bir indirim aldıktan sonra şu anda 280$’a satılan yeni bir Lenovo Tab P11 Plus Tablet almanıza da yardımcı olacak. Bu model, 11 inç 2K ekran, MediaTek Helio G90T işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla gelir ve bu da onu içerik tüketimi için harika kılar. Ayrıca, kasada 50XIWCH8 promosyon kodunu kullandığınızda sevkıyatı 65$ olan Mr.

Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosu

Surface Laptop Studio, Microsoft’un Windows 11 için oluşturulmuş en iyi ve en güçlü iş dizüstü bilgisayarıdır. Sınıfının en iyisi teknik özellikler, zarif bir tasarım ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Jabra Elit 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro Uzun

Kaynak: Jabra

Ses departmanına geçerken, satın aldığınızda 60 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 30 indirim aldıktan sonra şu anda 140 $ karşılığında mevcut olan Jabra Elite 7 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklıklarda tasarruf sağladık. Bu kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar dinleme süresi sağlayan ultra kompakt bir tasarımda ayarlanabilir Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahiptir.

Ayrıca şu anda 148 ABD Doları karşılığında satın alınabilen profesyonel olmayan Jabra Elite 7 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklıkları da tercih edebilirsiniz. Bu, cebinizde 32 $ tutmanıza yardımcı olacak en son yüzde 18’lik indirim sayesinde.

Jabra Elit 7 Pro

Jabra Elit 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklıklar, harika bir sese ve uzun ömürlü pil ömrüne sahip yeni bir gürültü önleyici kulaklık çifti edinmek isteyenler için harika bir seçimdir.

ROCCAT Elo USB PC Oyun Kulaklığı

ROCCAT Elo 7.1 USB PC Oyun Kulaklığı Uzun

Kaynak: ROCCAT

Hala ses departmanında, yüzde 43’lük bir indirim gördükten sonra 30 $ tasarruf sağlayan ROCCAT Elo 7.1 USB PC Oyun Kulaklığı’nda bazı ilginç indirimler gördük. Bu harika görünümlü oyun kulaklığı, AIMO RGB aydınlatmalı surround ses ile birlikte gelir ve en iyi yanı, çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofonunu da çıkarabilmenizdir, böylece onları havalı bir kablolu bilgisayar kulaklığı olarak da kullanabilirsiniz.

Ve zaten harika bir sesten bahsettiğimiz için, şu anda 249 $’a satıldıkları için Jamo Studio Series S 803 Compact 5.0 Ev Sinema Sistemini de bu fırsat seçkisine dahil edebiliriz. Aslında, satışta görünmüyorlar, ancak Amazon.com’da genellikle 400 $ ‘a listelendiklerini bilmelisiniz veya Jamo’nun web sitesine gidin ve onları 554 $’ a sattıklarını göreceksiniz.

ROCCAT Elo 7.1 USB PC Oyun Kulaklığı

ROCCAT Elo USB PC Oyun Kulaklığı

ROCCAT Elo USB PC Oyun Kulaklığı, AIMO RGB aydınlatmalı surround ses, çıkarılabilir bir gürültü önleyici mikrofon ve diğer güzelliklere sahiptir.

Xbox için Razer Hızlı Şarj Standı

Xbox Long için Razer Hızlı Şarj Standı

Kaynak: Razer

Son olarak, Xbox Series X ve Series S için yüzde 20 indirim kazandıktan sonra 32 ABD dolarına satılan Razer Evrensel Hızlı Şarj Standımız var. Bu harika şarj standı, şarj olurken kontrol cihazlarınızı mükemmel konumda tutmak ve gereksiz kazaları önlemek için Manyetik Güvenli Şarj ile birlikte gelir. Tabii ki, şu anda 25 dolara satılan Xbox için PowerA İkili Şarj İstasyonu olarak gelen daha uygun fiyatlı seçeneği de tercih edebilirsiniz.

Zaten Razer oyun ürünlerinden bahsettiğimiz için, Razer Seiren Mini USB Akış Mikrofonunu da listeye ekleyebiliriz, çünkü 10 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 20 indirim aldıktan sonra artık 40 $’a sizin olabilir.

Xbox için Razer Hızlı Şarj Standı

Xbox için Razer Hızlı Şarj Standı

Oyun kumandalarınızı yalnızca 3 saatte yüzde 100 şarj edecek olan Xbox için Razer Hızlı Şarj Standı sayesinde Xbox oyun kumandalarınızı anında şarj edin.