Apple’ın en son MacBook Pro modellerinde 400 $ tasarruf edin


Çok çeşitli Apple ürünleri bulabileceğiniz Amazon.com’dan sürekli olarak etkileyici fırsatlar alıyoruz. Bu fırsatlar, en son iPad modellerinde, iPhone’unuz için aksesuarlarda, akış aygıtlarında ve daha fazlasında tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Ancak, en son teklif, Apple’ın en yeni ve en iyi MacBook modellerinde tasarruf etmenize izin verecek, çünkü artık 16 ve 14 inç MacBook Pro modellerinde 400 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.


Amazon, 16 inç MacBook Pro’yu yüzde 16 tasarruf anlamına gelen 2.099 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor. Bu model genellikle 2.499 ABD dolarıdır, bu da cebinizde 400 ABD doları tutabileceğiniz anlamına gelir ve Uzay Grisi renginde 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU, 16 GB RAM ve 512 GB depolamaya sahip güçlü bir Apple M1 Pro çip ile birlikte gelir. varyant. Elbette bu aynı zamanda olağanüstü dinamik aralığa ve kontrast oranına, 21 saate kadar pil ömrüne, zorla iptal edilen woofer’lara sahip altı hoparlörlü bir ses sistemine, daha fazla bağlantı noktasına sahip güzel bir 16,2 inç Liquid Retina XDR ekrana sahip olacağınız anlamına gelir. cihazlarınızı ve diğer harika özellikleri bağlayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

16 inç Macbook Pro

Apple’ın en yeni MacBook Pro modelleri, piyasadaki en iyi Mac’lerden bazılarıdır. Tonlarca güç, daha hızlı işlemciler, uzun ömürlü pil ömrü ile gelirler ve istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bağlamak için daha fazla bağlantı noktasına sahip olursunuz.

Daha küçük bir seçenek istiyorsanız, 2.099 $ karşılığında eve götürmenize izin vermek için 400 $ indirim alan 14 inç MacBook Pro’ya da göz atabilirsiniz. Bu model, ağabeyi ile aynı işlemciyi, RAM’i ve özellikleri paylaşıyor. Bununla birlikte, iki kat daha fazla depolama alanı, ancak olağanüstü dinamik aralık ve kontrast oranı ve yalnızca 17 saatlik pil ömrü ile daha küçük bir 14 inçlik Liquid Retina XDR ekrana sahiptir.

Bununla birlikte, Apple’ın bir M2 çip, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile birlikte gelen 13 inç MacBook Pro’nun en son 2022 sürümünü, 100 $ indirim aldıktan sonra 1.199 $ karşılığında tercih edebileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor. Uzay Grisi versiyonu, Gümüş seçeneği ise 1.228 dolara gidiyor. Gözünüzü MacBook Air’in en son sürümüne diktiyseniz, Space Gray modeline razı olursanız, 1.156 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz. Bu sürüm, Apple’ın M2 çipi, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve daha büyük bir 13,6 inç Sıvı Retina Ekran ile birlikte gelir. 1.199 $’lık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, yani sizinkini alabilir ve 43 $ tasarruf edebilirsiniz.