Apple’ın en son MacBook Air modellerinde 200 $ tasarruf edin


Apple’ın M1 ve M2 MacBook Air modellerini indirimli olarak bulabileceğiniz BestBuy.com’daki en son fırsatlardan yararlanın


Bugünkü fırsatlara, Apple’ın M1 destekli MacBook Air’in temel modelinde 200$ indirim kazandığı Best Buy’da sunulan bazı ilginç indirimlerle başlıyoruz. Bu, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve en grafik gerektiren işleri bile bir esintide yapmanıza yardımcı olacak çok yetenekli bir M1 çip ile birlikte geldiğinden, Mac deneyimini denemek isteyen herkes için harika bir dizüstü bilgisayardır.


Altın Rengi 2020 M1 MacBook Air

elma macbook havası

Apple’ın 2020 MacBook Air’i hala Cupertino’nun en iyi dizüstü bilgisayarlarından biridir. M1 çip, 13,3 inç Retina Ekran, tüm gün dayanan pil ömrü ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Feragatname

Pocketnow’da size bulduğumuz en iyi teknoloji fırsatlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve onları aramaya zaman harcamadan satın alımlarınızda mümkün olduğunca çok tasarruf edebilirsiniz. Ancak yayınladığımız fırsatlar, makalelerimizin yayınlandığı tarihte geçerlidir ve siz bunları gördüğünüzde artık mevcut olmayabilir veya ürünler tükenmiş olabilir. Cüzdanınız için sizinle birlikte çalışmaya devam edeceğimiz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Apple’ın M1 MacBook Air’i genellikle 1.000 ABD dolarına mal olur, ancak bu teklif yalnızca 800 ABD dolarına bir tane almanıza yardımcı olacaktır. Ve daha fazla depolama alanı istiyorsanız, 125 $’lık bir fiyat düşüşü aldıktan sonra şu anda 1.125 $’a sunulan 512 GB $’lık modeli de tercih edebileceğinizi unutmayın. Daha fazla güç istiyorsanız, Apple’ın M2 çipi ve aynı 200 $ tasarrufla gelen en yeni MacBook Air modelini de inceleyebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple’ın M2 destekli MacBook Air’i 999 $ fiyat etiketi, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı, daha büyük 13,6 inç ekran ve üst düzey MacBook Pro modelleriyle birlikte gelen çentiği de içeren yeni bir tasarımla geliyor.

Halihazırda Apple ürünlerinden bahsettiğimiz için, Apple’ın en son iPad Air’ini de eklemeliyiz. Bu model, 64 GB depolama alanına sahip yalnızca WiFi modelinde 100 ABD doları tasarruf sağlar. 5. nesil iPad Air genellikle 600 ABD dolarına satılır, yani 500 ABD dolarına bir tane alabilirsiniz. Best Buy 300 $’a kadar tasarruf etmenize yardımcı olacağından, benzer bir cihazda işlem yaptığınızda bu anlaşmayı daha tatlı hale getirebileceğinizi unutmayın. Bu iPad Air, 10,9 inçlik bir ekran, Apple’ın M1 çipi, yatay modda stereo hoparlör, ikinci nesil Apple Pencil desteği ve daha fazlasıyla gelir, bu yüzden acele edin ve tekrar tükenmeden sizinkini alın.