Apple’ın en son iPad mini’si şu anda 100 $ indirimli


Apple’ın en yeni iPad Mini’sinde ve diğer harika iPad seçeneklerinde sunulan en son tekliflerden yararlanın


Bugünün anlaşmalarına, yeni bir iPad almak isteyen herkes için birçok seçenekle başlıyoruz. İlk olarak, iPad Mini’nin 2021 sürümünü, 100 dolarlık tasarrufu temsil eden yüzde 20’lik bir indirim aldıktan sonra sadece 400 dolara alabileceğiniz Amazon.com’da baştan başlayacağız. Bu size 64 GB depolama alanına sahip yalnızca Wi-Fi özellikli yeni bir model, Gerçek Tonlu daha küçük bir 8,3 inç Liquid Retina Ekran, Neural Engine özellikli bir Apple A15 Biyonik çip, biyometrik kimlik doğrulama için Touch ID, yatay stereo hoparlörler ve iki adet 12MP kamera kazandıracak. Ne yazık ki, Mor ve Pembe varyasyonları şu anda tükendiği için bu teklif yalnızca Yıldız Işığı ve Uzay Grisi renk seçeneklerinde mevcuttur.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Ellerinizi mor bir varyanta sokmanın bir yolu var, ancak bu yalnızca 100 dolarlık bir indirim gören 256GB depolama sürümüne giderseniz ve 550 $ ‘da kapmak için bırakırsanız. Aynı anlaşma Starlight modelinde de mevcut, ancak Pembe ve Uzay Grisi modelleri tükendi.

PBI iPad mini 6 Uzay Grisi

iPad Mini (6. nesil)

iPad mini (6. nesil), iPad’in en iyi özelliklerini kullanımı kolay ve son derece hafif olan kompakt bir pakette bir araya getiriyor. 2. nesil Apple Pencil’ı destekler ve A15 Bionic işlemci ile birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Daha büyük bir tuval ve daha fazla güç istediğinizi varsayalım. Bu durumda, acele edip Apple’ın 2022 iPad Air’inin kalan modellerinden birini kapabilirsiniz, çünkü LTE özellikli sürümleri 650GB modeline gittiğinizde 64 $ ‘dan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Cihaz 720 $ ‘a listelenmiştir, ancak ödeme sırasında 70 $ tasarruf elde edersiniz. Mor, Mavi ve Yıldız Işığı versiyonlarını alabilirsiniz, çünkü bunlar özel muamele gören tek versiyonlardır.

Ve sadece giriş seviyesi bir seçenek istiyorsanız, 2022 Apple 10.9 inç iPad’e göz atabilirsiniz, bu da 413GB depolama alanına sahip Sarı renk varyantında yüzde 8 indirim aldıktan sonra şimdi $ 64 karşılığında satışa sunuluyor. Ve eğer bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, 10.2GB depolama alanına sahip 64 inç iPad’i ve yalnızca WI-FI bağlantısını 250 $ ‘a satacağınız Best Buy’a da gidebilirsiniz. Ve bu iPad’lerin çoğunu kullanmak için harika bir WiFi sinyaline ihtiyacınız olacağından, TP-Link Deco AXE5400 Tri-Band WiFi 6E Mesh System’de bulunan en son fırsata göz atmanızı öneririm.