Apple’ın bir yaşındaki Solo Loop grubu şimdiden bazıları için kırılıyor


Bazıları için artık bir ‘Solo Loop’ değil.


Apple Watch Series 7’nin ufukta belirmesiyle, mevcut nesil Apple Watch sahipleri bazı sorunları bildirmeye başlıyor. Reddit’teki bazı arkadaşlara göre, Apple’ın Solo Loop grubu güçlü değil.


Tartışmadaki yanıtlardan bazıları aksesuarın zamanla “uzandığını” söylerken, bazıları 50 dolarlık aksesuarda “kesikler” ve “çatlaklar” olduğunu bildiriyor.

“sevdim [S]yalnız [L]oop, gerçekten en rahat gruptu ve benim günümdü. Ne yazık ki mikro bir yırtık oluştu ve sonunda yaklaşık 10 ay sonra yırtıldı” dedi kullanıcı “GPT96.” “Değiştirirdim ama çok pahalılar ve standart spor kayış, o kadar rahat olmasa da işimi görüyor.”

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Brezilyalı YouTuber March Will de Solo Loop’unda grubunun (kelimenin tam anlamıyla) ikiye bölündüğü benzer bir sorun bildirdi.

Apple, Solo Loop’u Apple Watch Series 6 ile tanıttı. Şirket, grubun saati tekrar tekrar takmanın stresini ortadan kaldırdığını söyledi. Apple Watch’u geleneksel bir kapatma olmadan bileğe bağlayan özel, gerilebilir bir silikon malzemedir. Ama görünüşe göre grup dayanamadı.

Reddit’teki bazı yorumcular, Apple’dan bir yedek almayı başardılar, ancak diğerleri sadece kaybı kabul etti ve başka bir gruba geçti.

Apple Watch’unuzla bir Solo Loop bandı kullanıyor musunuz? Deneyimin nasıldı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin!