Apple’ın AirPods Pro, AirPods Max ve daha fazlası satışta


AirPods Pro, etkili AirPods Max ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni Apple ürünlerinde harika fırsatlar yakalamaya devam ediyoruz.


Şu anda Amazon.com’da sadece 180 $ karşılığında bir çift yeni Air Pods Pro alabilirsiniz. Bu harika kulaklıklar yüzde 28 indirim görüyor, bu da bir çift almak isteyen herkes için 69 $ tasarruf anlamına geliyor. Etkileyici ses için aktif gürültü engelleme, etrafınızda olup biten her şeyi duymanıza yardımcı olan şeffaflık modu ve bu da çevrenizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca, özelleştirilebilir bir uyum sunmak için üç farklı konik silikon uçla gelirler. En iyi yanı, tere ve suya dayanıklı olmalarıdır, yani ıslanma endişesi duymadan spor salonuna gidebilir veya koşuya çıkabilirsiniz. Ayrıca tüm Apple cihazlarınızla kolayca eşleştirebileceksiniz ve kablosuz şarj kutusuyla 24 saate kadar dayanabilecekleri için şarjın bitmesi konusunda endişelenmeyin.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, Apple’ın kulak üstü AirPods Max’ini tercih ettiğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda yüzde 11 indirim alıyorlar, bu da bir çifti 490$’a alabileceğiniz anlamına geliyor ve işleri daha iyi yapan şey, 59$’lık tasarrufların genel olarak uygulanıyor olması, bu da herhangi birini seçebileceğiniz anlamına geliyor. beş farklı renk seçeneği. Ayrıca sinema benzeri ses sunmak için ANC, Şeffaflık Modu ve dinamik kafa izleme özellikli Uzamsal Ses’e sahip olursunuz. Ayrıca harika bir ses deneyimi için Apple H1 Chip ile birlikte gelir.

Apple’ın böcek hayranı olmadığınızı varsayalım. Bu durumda, şu anda B&H’de sadece 140 dolara satılan bir çift Samsung Galaxy Buds Pro almayı da düşünebilirsiniz. Bunlar, piyasadaki en iyi Samsung kulaklıkları ve yakın zamanda onlara daha da fazla özellik kazandıracak bir güncelleme aldılar. 60 $ tasarruf, ANC, siz hareket ettikçe sesi yeniden ayarlayan 360 derecelik ses, IPX7 su geçirmezlik ve kablosuz şarj kutusuyla 28 saate kadar kullanım sağlar. Ve son olarak, bir oyun kulaklığı arıyorsanız, SteelSeries Arctis 3 oyun kulaklığı yüzde 20 indirim alıyor, bu da sizinkini 56,23 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor.

  • Apple AirPods Pro

    Apple AirPods Pro

    Küçük ve güçlü, Apple’ın en yeni AirPods Pro’su size harika bir ses verecek!

  • AirPods Max

    Apple’ın en yeni kulaklıkları harika ses ve harika ANC sunuyor