Apple’ın AirPods Max’i yeni bir düşüş yaşadı, daha fazla kulaklık ve saat de satışta


En son AirPods Max, Apple Watch Series 6 ve daha fazlasının satışa sunulduğu Amazon ve Best Buy’daki en son fırsatlara göz atın


Bugünün fırsatlarını, şu anda yüzde 11 indirim alan en son AirPods Max ile başlatıyoruz, bu da 60 $ tasarruf elde ettiğiniz anlamına gelir, yani Uzay Grisi renk varyantında bir seti 489 $ karşılığında alabilirsiniz. Şimdi, bu şimdiye kadarki en iyi fiyat, ancak diğer renk seçeneklerini de seçebilirsiniz, çünkü hepsi bir çeşit indirim alıyor, ancak 500 $ fiyat sınırının altında kalmak istiyorsanız Yeşil ve Gümüş çeşitlerinden uzak dururum. .


Şimdi, şu anda 30 $ indirim alan bir çift yeni Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklık almayı da seçebilirsiniz, yani Amazon.com’da kendi kulaklığınızı 170 $ karşılığında alabilir veya Lava Red sürümünün gittiği Best Buy’a gidebilirsiniz. 160 dolar. Ve hala daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, Anker Soundcore Life Q20 Hibrit Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıkları yalnızca 37,89 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz ve bu size 12 ABD Doları tasarruf sağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, akıllı saatlere geçelim, Apple Watch Series 6’nın 80 $ indirim almasına sahibiz ve KIRMIZI Alüminyum Kasa ve KIRMIZI Spor Kordon ile birlikte gelen yalnızca GPS’li 44 mm varyantında sadece 349 $’dan kapmak için bırakıyor. Bununla birlikte, Garmin fenix 6 Pro, dikkate alınması gereken başka bir harika seçenektir ve şu anda yüzde 15 indirimli olduğu için, bir tanesini 550$’a alabilirsiniz, bu da sizin için 100$ tasarruf anlamına gelir.

Garmin Instinct Solar artık 321 $’a sizin olabileceğinden ve yüzde 20 tasarruf elde ettiğinizden, yani 78,99 $ tasarruf elde ettiğinizden, kontrol etmeniz için daha fazla Garmin seçeneği var. Garmin fenix 5 Plus, 29,95 $ tasarruf elde ediyor, böylece 395 $’a bir tane alabilirsiniz ve daha uygun fiyatlı bir varyant arıyorsanız, Garmin vivoactive 4S 91 $ indirim aldığı için 210 $’a bir tane alabilirsiniz.