Apple’ın AirPod’ları sadece 100 $ karşılığında mevcut!


Apple’ın AirPod’ları, 2016’daki ilk yinelemelerinden bu yana gelişiyor. O zamandan beri, Apple’ın daha uygun fiyatlı varyantlarının üç modelinin ve AirPods Pro ve AirPods Max şeklinde iki daha güçlü seçeneğin piyasaya sürüldüğünü gördük. Piyasadaki en iyi ses ve özelliklerden bazılarını sundukları için, bu kulaklıkların her biri herhangi bir Apple hayranı için mükemmel birer seçenektir. Ancak son tasarruflar sayesinde daha da çekici olmaya başladılar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şu anda cebinizde 59 $ tutmanız anlamına gelen yüzde 37’lik çok çekici bir indirim elde ettikten sonra sadece 100 $ karşılığında yeni bir çift gen-2 AirPod kazanabilirsiniz. Cupertino, 29 $ indirimden sonra 150 $ karşılığında mevcut olan yeni, geliştirilmiş ve yeniden tasarlanmış üçüncü nesil AirPod’ları piyasaya sürdüğü için bunlar piyasadaki en uygun fiyatlı AirPod’lardır.

Apple’ın ikinci nesil AirPod’ları, Siri’ye hızlı erişim, zahmetsiz kurulum, kulak içi algılama, Apple ürünleriniz arasında otomatik geçiş ve şarj kutusuyla 24 saatten fazla dinleme süresi sunar.

Apple AirPods 2. nesil

Apple AirPod’lar 2

Apple’ın ikinci nesil AirPod’ları, Apple’ın harika sesini, uzun pil ömrünü ve Siri işlevselliğini en yüksek doları ödemek zorunda kalmadan deneyimlemek isteyenler için harika bir seçenek.

Tabii ki, üçüncü nesil AirPod’lardan sadece 30 $ daha pahalı olan Apple AirPods Pro’yu da tercih edebilirsiniz. AirPods Pro şimdi size 69 ABD doları tasarruf sağlayacak yüzde 28’lik bir indirim alıyor. Bu kablosuz kulaklıklar size Aktif Gürültü Önleme, dünyayla etkileşim kurmanıza izin veren bir Şeffaflık Modu, sürükleyici ses için Uzamsal Ses ve müziği otomatik olarak kulağınıza ayarlamak için Uyarlanabilir EQ sağlar. Ayrıca, tüm gün kullanım için yeni ve rahat bir tasarıma ve MagSafe Şarj Kutusu ile özelleştirilebilir bir uyum, su ve ter direnci ve 24 saatten fazla pil ömrü için üç farklı boyutta yumuşak konik silikon uç elde edersiniz.

Son olarak, şu anda 450 ABD dolarına satılan Apple AirPods Max’te 99 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Bu kulak üstü kulaklıklar, AirPods Pro’da bulunan tüm işlevlerle birlikte gelir, ancak 20 saat kesintisiz müzik çalma ve olağanüstü bir uyum için örgü örgü gölgelik ve hafızalı köpük kulak yastıkları elde edersiniz.