Apple’ın 2022 11 inç iPad Pro’su şimdiden satışta


Amazon’un en yeni fırsatları, en son 11 inç iPad Pro ve diğer harika iPad modellerinde size harika tasarruflar sağlayacak


Amazon, Apple’ın en yeni 11 inç iPad Pro, iPad Air ve diğer ürünlerinde harika tasarruflar elde etmenize izin verdiğinden, bugünün en iyi fırsatları piyasadaki en iyi tabletlerden bazılarıyla sona eriyor.


Amazon şu anda Apple’ın 11 inçlik iPad Pro’sunu 50 $ indirim aldıktan sonra 749 $’a satıyor. Bu çok fazla görünmeyebilir, ancak Cupertino’nun 8 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU’lu yeni M2 çipiyle gelen ve aynı zamanda hızlı teslimat için 128GB depolama ve 6GB RAM içeren en son modele uygulanan ilk indirim. hızlı gezinme ve yanıt.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple’ın 11 inç iPad Pro’su ayrıca ProMotion, True Tone ve P3 geniş renk özelliklerine sahip 11 inç Liquid Retina XDR ekran, 12 MP genişliğinde, 10 MP ultra geniş ve sürükleyici IR için bir LiDAR tarayıcı ile üçlü kamera kurulumuyla birlikte gelir. Center Stage, WiFi-6E desteği, tüm gün dayanan pil ömrü, USB-C bağlantısı ve en son Apple Pencil desteği ile 12 MP ultra geniş ön kamera. Dijital sanatçılar ve içerik oluşturmakla ilgilenen herkes için harika bir araçtır.

PBI M2 iPad Pro 11 inç

iPad Pro 11 inç (2022)

Apple’ın en yeni ve en harika iPad Pro’su, yepyeni, güçlü M2 yonga setiyle birlikte gelir. Ayrıca Apple Pencil’ın yeni fareyle üzerine gelme özelliğini de destekler.

Ancak, daha az talepkar görevlerle ilgilenenler için daha uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur. Örneğin, yüzde 13 indirim, 64 GB depolama alanı ve daha küçük 10,9 inç ekranla gelen M1 destekli iPad Air’i tercih edebilirsiniz. Şu anda 520 $ ‘a mal oluyor, böylece bir tane alabilir ve 79 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu model, harika bir yazma deneyimi ve sırt koruması sağlamak için ikinci nesil Apple Pencil, Smart Keyboard Folio ve dahili izleme dörtgenli Magic Keyboard ile de uyumludur.

Apple’ın iPad mini’si yüzde 20’lik bir indirimden sonra 400 dolara satıldığından, bu da 99 dolar tasarruf anlamına geliyor. Ayrıca bu model, 64 GB depolama, Apple’ın A15 Bionic Chip’i, 10 saate kadar pil ömrü ve Cupertino’nun en yeni aksesuarları için destek ile birlikte gelir. Ve en uygun fiyatlı seçeneği arıyorsanız, yüzde 9 indirim aldıktan sonra 299 dolara satılan 9. nesil iPad’de de biraz tasarruf edebilirsiniz.