Apple’ın 2021 24 inç iMac’ini 199 dolarlık bir indirimden sonra sadece 1.100 dolara alın


Apple’ın M1 çipli 24 inç iMac’inde ve diğer harika ürünlerde bugün harika tasarruflar elde edin


2021 24 inç iMac bir kez daha satışa sunulduğu için bugünün anlaşmalarına birkaç Apple ürünüyle başlıyoruz. Bu şaşırtıcı hepsi bir arada masaüstü bilgisayar, Apple’ın ilk şirket içi işlemcisiyle birlikte gelir; bu, 8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU, 8GB RAM ve 256GB SSD depolama alanına sahip bir M1 çip ile tonlarca gücün keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca çarpıcı bir 24 inç Retina Ekran ve Magic Mouse ve Magic Keyboard gibi uyumlu aksesuarlara sahip oluyorsunuz. En iyi yanı, üç farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilmeniz ve yine de aynı 199 $ indirimini alabilmenizdir.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Apple iMac (2021)

Yeni Mac’inizde çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelen yeni 24 inç iMac’i elinize alın. M1 destekli en yeni iMac, Magic Keyboard ile renk uyumlu Magic Mouse ve daha fazlasını içerir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Apple’ın 24 inç iMac’i, olağanüstü performans, muhteşem bir ekran ve ara sıra içerik oluşturmak için fazlasıyla yeterli güç için mükemmel bir seçenektir. Ve en iyi yanı, 500nit parlaklık ve 1 milyar renk desteği sunan 4.5K Retina ekranıyla en sevdiğiniz şovları ve daha fazlasını izlemek için de kullanabilmeniz veya standart camlı Apple Studio Display ve eğim ayarlanabilir bir standa sahip Apple Studio Display’in 200 $ indirim aldıktan sonra 1.300 $ ‘a satıldığı için daha iyi bir deneyim elde etmek için ellerinizi ikinci bir monitöre de alabilirsiniz. Bu size 5120 x 2880 çözünürlüğe, 60Hz yenileme hızlarına, Adaptive Sync’e, Dahili Hoparlörlere ve daha fazlasına sahip 27 inçlik bir ekran sağlayacaktır.

Bu tasarrufları, kurulumunuza yeni bir ASUS Oyun Kulaklığı ROG Theta eklemek için kullanabilirsiniz, çünkü şimdi size 50 dolardan fazla tasarruf sağlayacak yüzde 18’lik bir indirim sayesinde 248 dolara satılıyor. Bu AI gürültü önleyici kulaklıklar, ROG’un Home-Theatre-Grade 7.1 DAC, Aura Syn RGB Aydınlatma ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir. Ve zaten kulaklıklardan bahsettiğimiz için, Turtle Beach’in Stealth 600 Gen 2 USB Kablosuz Güçlendirilmiş Oyun Kulaklığını da dahil etmeliyiz, şimdi 20 $ tasarruf ile 80 $ ‘a gidiyor.