Apple’ın 2020 iPad Air’i Amazon.com’da inanılmaz tasarruflar elde ediyor


Amazon, şu anda hem yalnızca WiFi hem de LTE özellikli modellere çılgın indirimler uyguladığı için mevcut 4. nesil iPad Air stoğundan kurtulmak istiyor gibi görünüyor.


Amazon mevcut stoğundan kurtulmak istiyor gibi göründüğü için, yeni bir 2020 iPad Air’i ele geçirmek için bu son fırsatınız olabilir. Bununla birlikte, miktarlar sınırlıdır, bu nedenle acele etmek isteyebilirsiniz, çünkü yalnızca Wi-Fi desteği ve 64 GB depolama alanına sahip Sky Blue modelini 432 $ gibi düşük bir fiyata sattığını gördük. Diğer seçenekler 149$’a kadar tasarruf sağlıyor, yani LTE bağlantısıyla ilgilenmiyorsanız 450$’a bir tane alabilirsiniz.


LTE desteği almak istiyorsanız, en iyi seçiminiz, 116 dolardan fazla tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 16’lık bir indirim aldıktan sonra 613 dolara satılan Uzay Grisi renk seçeneğidir. Her iki durumda da, True Tone ve P3 geniş renk özelliklerine sahip 10,9 inç Liquid Retina ekran, biyometrik kimlik doğrulama için Touch ID ve Apple Pay, Apple’ın Neural Engine özellikli A14 Bionic çipi, geniş stereo ses ile gelen önceki nesil iPad Air’i satın alıyor olacaksınız. , Wi-Fi 6 desteği ve aynı zamanda indirimde olan ikinci nesil Apple Pencil. Size 30 ABD doları tasarruf sağlayacak olan yüzde 23’lük son indirimden sonra şu anda yalnızca 99 ABD dolarına yeni bir nesil 2 Apple Pencil satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

ipad hava 4

Apple’ın önceki nesil iPad Air’i 10,9 inç Liquid Retina Ekran, stereo hoparlörler, Touch ID, Apple’ın A14 Bionic çipi ve tonlarca harika özellikle geliyor, bu yüzden satılmadan önce bir göz atın.

Ya da elbette, pakete 11 inç iPad Pro için yeni bir Apple Magic klavye de ekleyebileceğiniz için iPad Air’inizi daha da verimli hale getirebilirsiniz. Bu model dördüncü ve beşinci iPad Air modellerine uyacaktır, bu da yeni tabletinizi daha iyi bir üretkenlik aracı haline getirecektir ve en iyi yanı, 50$ indirim aldıktan sonra onu yalnızca 249$’a eve götürebilmenizdir. Endişelenmeyin, Amazon daha büyük 12,9 inç iPad Pro modellerine sahip olanları da düşünüyor, çünkü aynı 50 $ indirimi şu anda 299 $’dan satılan iPad Pro 12,9 inç için Apple Magic Keyboard’a da uyguluyor.

Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 29 tasarruf anlamına gelen 100 ABD doları indirim aldıktan sonra 10,4 inç ekran, 64 GB depolama alanı ve kutuya dahil bir S Pen ile gelen Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ı yalnızca 250 ABD dolarına kontrol etmeyi de düşünebilirsiniz. .