Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sunda, kulaklıklarında ve daha fazlasında 350$’a kadar tasarruf edin


Ayrıca Apple’ın 16 inç MacBook Pro’su, Samsung kulaklıkları, oyun klavyeleri ve daha pek çok ürününde inanılmaz indirimler alıyoruz.


Apple’ın en büyük ve en güçlü MacBook Pro’su şu anda satışta. Şu anda Intel Core i9 işlemci, 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahip yeni bir 16 inç MacBook Pro’yu Uzay Grisi renk seçeneğini seçerseniz 300 ABD doları tasarrufla 21.499 ABD dolarına alabilirsiniz. Bununla birlikte, en iyi tasarruf, şu anda 350 $ indirim alan Gümüş renkli varyantla geliyor, yani sizinkini 2.449 $’a alabileceğiniz ve aynı dahili parçalara sahip olabileceğiniz anlamına geliyor.


Şimdi, daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Intel Core i7 işlemciye, 512 GB depolama alanına ve 16 GB RAM’e sahip 16 inç MacBook Pro’yu her iki renk seçeneğinde de 200 ABD doları karşılığında 2.199 ABD dolarına alabilirsiniz. Ayrıca kısa bir süre önce, 512 GB depolama alanına sahip en yeni M1 destekli MacBook Air’in 79 $’a kadar indirim kazandığını, 256 GB’ın ise hiç sevilmediğini gördük. Bununla birlikte, işler değişti ve şimdi bu dizüstü bilgisayarların, Altın varyantı 969 $ karşılığında almanızı sağlayan bir fiyat düşüşü aldığını, Gümüş ve Uzay Grisi renk seçeneklerinde sırasıyla 5 $ ve Uzay Grisi fiyat düşüşleri olduğunu görüyoruz. Ve bu yeni dizüstü bilgisayarlardan herhangi birini almaya karar verirseniz, şu anda 24 $ indirimden sonra 162 $’a satılan bir Apple Leather Kılıf almayı da düşünebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi Samsung Galaxy Buds ve Sony kulaklıklarla ilgili çeşitli fırsatların bulunduğu B&H’ye gidiyoruz. İlk olarak, Samsung Galaxy Buds Plus, sepetinize koyduğunuzda kupon yoluyla uygulanacak 54 $ indirim alıyor, bu da 95 $ ‘a bir çift alabileceğiniz anlamına geliyor. Sırada, ANC’li Samsung Galaxy Buds Live 59 $ indirim alıyor ve bu da onları 110 $ karşılığında sunuyor. Ve kulak üstü bir alternatif arıyorsanız, Sony WH-1000XM4 70$ indirim alıyor, yani sizinkini 278$’a alabilirsiniz.

İş istasyonunuz için bazı ilginç aksesuarlar da alabilirsiniz. İlk olarak, hasta görünen Stormtrooper Limited Edition’da sadece 60 $ karşılığında yeni bir Razer BlackWidow Lite TKL alabilirsiniz. Veya PICTEK’in oyun klavyesini 19,89$’a alın. Şimdi, bu anlaşmayı elde etmek için önce 2 ABD doları tutarında bir sayfa kupon indirimi eklemeniz ve ardından ekstra tasarruf almak için kasada B9F5HTM4 kodunu girmeniz gerekecek.

DisplayPort özellikli Amazon Basics Aluminium Type-C Bağlantı İstasyonu, gri renkli çeşidiyle şu anda yalnızca 90 ABD Doları’na satılıyor, 128,23 ABD Doları’na giden Gümüş veya Uzay Grisi renk seçenekleri için tam perakende ödeme yapmanız gerekecek. Ve son olarak, şu anda 23,09 $’a satılan ve genellikle 25 $’a satılan yeni bir QualGear 3-Yollu Eklemli Tek Monitör Masa Montajını almayı da düşünebilirsiniz.