Apple’ın 16 inç MacBook Pro’su, Lenovo oyun dizüstü bilgisayarları, AirPods ve daha fazlası


16 inç Macbook Pro

MacBook Pro'nun ekranı
Kaynak: Pocketnow


Kaynak: Pocketnow

Şu anda piyasadaki en iyi ve en güçlü MacBook’lardan bazılarında inanılmaz tasarruflar elde edebilirsiniz. İlk olarak, şu anda 199 $ indirim alan 16 inç MacBook Pro’muz var, bu da yeni dizüstü bilgisayarınızı 2.250 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Bu tasarruflar, dizüstü bilgisayarın açılış sayfasına ulaştıktan hemen sonra görünmeyecek, ancak endişelenmeyin; Bunların ödeme sırasında yansıdığını göreceksiniz.

Apple’ın 16 inç MacBook Pro’sunun bu sürümü, bir Apple M1 Pro çip, 512 GB depolama alanı, 16 GB RAM, olağanüstü dinamik aralık ve kontrast oranına sahip güzel bir 16 inç Liquid Retina XDR ekran, uzun ömürlü bir pil ile birlikte gelir. 21 saate kadar meyve suyu, zorla iptal edilen woofer’lara sahip altı hoparlörlü bir ses sistemi ve daha fazlası.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, gücünü Apple’ın M1 çipinden alan daha uygun fiyatlı 13 inç MacBook Pro’yu da tercih edebilirsiniz. Bu model de indirimde ve 249 $ indirim aldıktan sonra 1.250 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu size canlı renkler ve inanılmaz görüntü ayrıntıları için 500 nit parlaklığa, 8 GB RAM’e, 512 GB depolamaya ve diğer harika özelliklere sahip 13,3 inç Retina ekrana sahip yeni bir MacBook Pro kazandıracak.

2021 M1 Pro çipli 14 inç MacBook Pro

16 inç Macbook Pro

Apple’ın M1 Pro çipli 16 inç MacBook Pro’su, Mac kullanıcıları için mevcut olan en iyi ve en güçlü MacBook Pro seçeneklerinden biridir. 64 GB RAM’e kadar çıkabilen tonlarca güç, 8 TB depolama alanı ve 10 çekirdeğe kadar CPI ve 32 çekirdekli GPU’ya sahip güçlü bir işlemci ile birlikte gelir.

Lenovo Lejyonu 5

Lenovo Legion 5 Uzun

Kaynak: Lenovo

Sırada, Lenovo Legion 5’in bu muhteşem dizüstü bilgisayarı 1.190$’a eve götürmenizi sağlayacak yüzde 20 indirim aldığını gördüğümüz oyun dizüstü bilgisayarı bölümüne gidiyoruz. Lenovo Legion 5, 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip 17,3 inçlik büyük bir ekrana sahiptir. Kaputun altında ayrıca bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve NVIDIA Geforce RTX 3060 grafik kartı elde edersiniz. Tabii ki, size 64 GB’a kadar RAM ve 2 TB’a kadar depolama sağlayacak diğer depolama ve RAM seçeneklerine de göz atabilirsiniz, ancak bunların hiçbiri size aynı 290 $’lık tasarrufu sağlamaz.

Bununla birlikte, 229 $ indirimden sonra şimdi 1.270 $’a çıkan MSI Pulse GL66 da dahil olmak üzere diğer seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bu modelde Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve NVIDIA GeForce RTX grafik kartı bulunur. Ayrıca Acer PH315-54-760S Oyun Dizüstü Bilgisayarı da indirimde ve bu modele 76$ indirimden sonra 1.223$’a sahip olabilirsiniz.

Lenovo Lejyonu 5

Lenovo Lejyonu 5

Lenovo Legion 5 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, kaputunun altında tonlarca güç ve hareket halindeyken oyun seanslarınızın keyfini çıkarmanız için büyük bir ekranla birlikte gelir.

Skytech Gölge Oyun PC Masaüstü

Skytech Shadow Gaming PC Masaüstü Uzun

Kaynak: Skytech

Hareket halindeyken oyun oynamak birçok kişi için harika olabilir, ancak gerçek olalım, çoğu hardcore oyuncu, uzun oyun oturumları sırasında performansı korumak için daha sağlam bir grafik kartına ve daha iyi hava akışına sahip bir oyun bilgisayarı masaüstüne sahip olmayı sever. Durumunuz buysa, sayfa kuponunu eklediğinizde şu anda 200 $ indirim alan Skytech Shadow Gaming PC Desktop’ta da bazı tasarruflar bulduk, bu da yeni Skytech Shadow Gaming PC Desktop’ınızı sadece 1.500 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor .

Skytech Shadow Gaming PC Masaüstü, Intel Core i7 işlemci, 1 TB depolama alanı, 16 GB RAM, 600 W Gold PSU, AC Wi-Fi ve NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6 grafik kartı ile birlikte gelir. Ayrıca maksimum hava akışı için üç RGB halka fan, temperli camlı bir oyun kasası ve en sevdiğiniz oyunları çalıştırmak için yeterli güce sahip olursunuz.

Ayrıca paketinize yeni bir HyperX Alloy Origins Core Tenkeyless Mekanik Oyun Klavyesi ekleyebilir, çünkü 30 $ indirimden sonra 60 $’a satılıyor ve tüm odanızın havasını ayarlamak istiyorsanız Phillips Hue White ve Color Ambiance A19 Bluetooth 75W Akıllı LED Ampul, yüzde 20 tasarruf anlamına gelen 10$’lık indirimin ardından şimdi 40$’a satılıyor.

Skytech Gölge Oyun PC Masaüstü

Skytech Gölge Oyun PC Masaüstü

En sevdiğiniz oyunları ve daha fazlasını çalıştırmak için fazlasıyla yeterli güce sahip olan Skytech Shadow Gaming PC Desktop ile yeni oyun istasyonunuz için tonlarca güç elde edin.

Google Piksel 5

pocketnow google piksel 5

Google Pixel 5, resmi olarak Eylül 2020’de piyasaya sürüldü, bu da piyasada iyi bir zaman geçirdiği anlamına geliyor ve Pixel deneyiminin tamamını tatmak isteyenler için hala iyi bir seçim. Artık Woot.com’da sadece 450 $ karşılığında mevcut. Google Pixel 5, 699 ABD Doları fiyat etiketi ile geldi; bu, sonunda bir tane alırsanız 150 ABD Doları tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Bu model, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir. Ancak Woot’un anlaşması yalnızca gece yarısına kadar geçerli olacak.

Yine de, bir Google Pixel 5’i edinmenin daha fazla yolu var, çünkü Amazon aynı zamanda daha ucuza bir tane almanıza izin veriyor. Şu anda 90 $ indirim alıyor ve 600 $ için kullanılabilir durumda. Ancak, bu cihaz aynı zamanda daha fazla tasarruf için uygundur. Mevcut cihazlarınızdan birini takas ettiğinizde fazladan 511$ tasarruf ekleyebilirsiniz. Yani, kontrol et.

Google Piksel 5

Google Piksel 5

Google Pixel 5, 2022’de sahip olunması gereken oldukça güzel bir telefon olmaya devam ediyor. 8 GB RAM, 128 GB depolama ve diğer harika özelliklerle birlikte geliyor.

Apple AirPods gen-3

Apple AirPods Uzun

Kaynak: elma

Son olarak, size yüzde 16 tasarruf sağlayacak 29 $’lık bir indirimin ardından şu anda 150 $’a satılan Apple’ın giriş seviyesi AirPod’larının en son yinelemesinden tasarruf edebilirsiniz. Apple Air Pod’lar, kendinizi doğaçlama bir seansın ortasındaymış gibi hissetmenize yardımcı olmak için dinamik kafa izleme özellikli yeni bir tasarıma ve uzamsal sese sahiptir. Ayrıca, müziği duyduklarınıza göre otomatik olarak ayarlayan uyarlanabilir EQ’ya sahip olursunuz. Üçüncü nesil AirPods ayrıca uzun pil ömrü ve su geçirmezlik sunacak. Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 50 indirimle 25,14 dolara satılan SteelSeries Arctis 1 kablolu oyun kulaklığına da göz atabilirsiniz.

Apple AirPod'lar 3

Apple AirPod’lar

Artık uzamsal ses, uyarlanabilir EQ, uzun ömürlü pil, yeni tasarım ve diğer harika özellikleri sunarken Apple’ın en uygun fiyatlı ses çözümlerinden biri olmaya devam eden Apple AirPods 3 ile daha ucuza harika ses elde edin.