Apple’ın 12,9 inç iPad Pro’su, Amazon’un Echo Show 10’u, Sony kulaklıkları ve daha fazlası


Hızlı Linkler

  • Marshall Acton II Bluetooth Hoparlör

Apple 12.9 inç iPad Pro

Bugünün en iyi fırsatları, şu anda satışta tonlarca harika ürün bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor. Bugün erken saatlerde, Apple’ın en güçlü MacBook modellerinde mükemmel tasarruflar gördük. Yine de, Apple’ın iPad Pro’sunun 100 $ indirim aldıktan sonra şimdi 999 $’dan başlayan 12,9 inç sürümünden başlayarak en son iPad Pro modellerinde önemli tasarruflar elde edebilirsiniz. Bu model, Apple’ın M1 işlemcisi, 128 GB depolama alanı, ProMotion, True Tone ve P3 geniş renk özelliklerine sahip 12,9 inç Liquid Retina XDR ekran, hızlı harici depolamaya, ekranlara ve yuvalara bağlanmak için bir Thunderbolt bağlantı noktası, Face ID, harika hoparlör yapılandırması ve en son Apple Pencil için destek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, LTE destekli 2 TB depolama modelini seçtiğinizde daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz, çünkü bu sürüm yüzde 15 tasarruf sağlayan 350 $’lık heyecan verici bir indirim gördükten sonra şu anda 2.049 $’a satılıyor.

2021 11 inç iPad Pro

2020 12,9 inç Apple iPad Pro

Apple’ın en iyi ve en yeni iPad Pro’su, yaratıcılar ve daha fazlasını yapabilen bir tablet isteyen herkes için size mükemmel bir araç sunmak üzere Apple’ın M1 çipinden güç alır.

Yankı Gösterisi 10

Yankı Gösterisi 10 Uzun

Devam edersek, üçüncü nesil Echo Show 10’a 50$’lık bir indirimle sahibiz ve bu harika akıllı ekranı 200$’a bırakıyoruz. Echo Show 10, sizinle birlikte hareket edecek şekilde tasarlanmış 10,1 inçlik bir HD ekrana sahiptir; bu, görüntülü görüşmelerinizin her zaman merkezinde olacağınız anlamına gelir. Ayrıca, birinci sınıf, yönlü ses sağlayan hoparlörlerle dolu olduğundan, tariflere göz atabilir veya en sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. Ve en iyi yanı, bu tasarrufların Kömür ve Buzul Beyazı renk varyantlarına uygulanmasıdır, böylece en iyi tasarrufu elde etmek için seçiminizden ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 23 tasarruf anlamına gelen 30 ABD doları indirim aldıktan sonra şu anda 100 ABD dolarına satılan ikinci nesil bir Amazon Echo Show 8 almayı da düşünebilirsiniz. Bu seçenek, daha küçük bir 8 inçlik HD dokunmatik ekranla birlikte gelir, ancak yerleşik Alexa da dahil olmak üzere Echo Show 10 ile gelen özelliklerin çoğundan yararlanabileceksiniz, bu da kontrol etmek isteyenler için harika olacağı anlamına gelir. sesli komutlar aracılığıyla akıllı cihazları.

Amazon Yankı Gösterisi 10

Echo Show 10, sizinle birlikte hareket etmek üzere tasarlanmış 10,1 inç HD ekran, harika ses ve akıllı cihazlarınızı kontrol etmenize yardımcı olmak için yerleşik Alexa ile birlikte gelir.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4

Ses departmanına geçtiğimizde, şu anda 228 $’a satılan Sony WF-1000XM4 Sektör Lideri Gürültü Önleyici Gerçekten Kablosuz Kulaklıklı Kulaklıklarda yüzde 19 tasarruf sağladık. Bu harika kulaklıklar genellikle 280$’a satılır, bu da 30$’dan fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Sony WF-1000XM4, yeni Integrated Processor V1 ve destekleyen LDAC codec bileşeni, kristal netliğinde çağrılar, gürültü önleme, IPX4 derecesi ve ANC açıkken 8 saate kadar pil ömrü ile olağanüstü ses kalitesi sunacak.

Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 40 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 29’luk bir indirim kazandıktan sonra 100 $’a satılan bir çift Yankı Tomurcuğu almayı da düşünebilirsiniz. Bunlar bir kablosuz şarj kutusunda gelir; en iyi yanı, 15 saate kadar pil ömrü alacak olmanızdır. Ve kablosuz şarj olmadan yaşayabilirseniz, bir çifti 80 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz.

Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık ürün kutusu resmi

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklıklar

Sony WF-1000XM4 kulakiçi kulaklıklar, endüstri lideri gürültü önleyici kulaklıklardır. En iyi ses deneyiminden bazılarını sunar, suya karşı IPX4 derecesine sahiptir ve Gürültü Engelleme ile 8 saate kadar dayanabilir.

Marshall Acton II Bluetooth Hoparlör

Marshall Stanmore II Uzun

Marshall Acton II Bluetooth Hoparlör de indirimde ve cebinizde 50$ kalmanıza yardımcı olacak son yüzde 18’lik indirimin ardından 230$’dan başlayan fiyatlarla bir tane alabilirsiniz. Bu güzel Bluetooth hoparlör, Bluetooth 5.0 özelliğine sahiptir ve telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızla iletişimi sürdürürken 30 fit mesafeye kadar üstün kablosuz ses sağlar.

Bununla birlikte, satıştaki tek Bluetooth hoparlör bu değil, ayrıca size 100 dolardan fazla tasarruf sağlayacak yüzde 36’lık bir indirim elde ettikten sonra 178 dolara satılan Sony SRS-XB43 EXTRA BASS Kablosuz Bluetooth Güçlü Taşınabilir Hoparlörü de inceleyebilirsiniz. Ya da size 50 $ tasarruf sağlayacak yüzde 39 indirim aldıktan sonra 79 $’a giden daha uygun fiyatlı Bose SoundLink Color II’yi edinin.

Marshall Acton II Bluetoth Hoparlör PBI

Marshall Acton II

Bu hoparlör, klasik görünümünü korurken güçlü bir ses sunmak için çağdaş teknolojiyi ikonik Marshall tasarımıyla birleştirir.

Razer Seiren X USB

Razer Seiren X USB Akış Mikrofonu Uzun

Son olarak, şu anda 99 $’a satılan Razer Seiren X USB Dijital Mikrofon ve Kulaklık Amplifikatöründe 60 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu model genellikle 159 ABD dolarıdır, ancak son yüzde 38’lik indirim, onu yeni bir mikrofon isteyenler için daha çekici bir seçenek haline getiriyor. Tabii ki, yüzde 20 tasarruf sağlayan en son 30 $ indirimden sonra 120 $ fiyat etiketi ile gelen Beyaz Elgato Wave: 3’ü de düşünebilirsiniz. Ve aradığınız bu değilse, yüzde 42’lik tasarruf sayesinde size bu seçimin en iyi teklifini verecek olan 25 $’lık indirimin ardından yalnızca 35 $’a satılan HyperX SoloCast’e de göz atabilirsiniz.

hükümsüz

Razer Seiren X USB Akış Mikrofonu

Razer Seiren X USB Dijital Mikrofon ve Kulaklık Amplifikatörü, istenmeyen gürültüyü azaltmak için Ultra Hassas Alış Modeli, titreşimleri sönümleyen yerleşik bir şok montajı ile şok direnci ve diğer harika özelliklere sahiptir.