Apple’ın 11 inç iPad Pro’su, VIZIO MQX Serisi 4K QLED HDR Smart TV ve daha fazlası


Bugünün en iyi fırsatları, M1 işlemcili önceki nesil iPad Pro’yu ve diğer harika cihazları indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor.


iPad Pro

iPad Pro Uzun

128 GB depolama alanına sahip 11 inç iPad Pro varyantı 100 $ indirim aldığından, bugünün en iyi fırsatları Apple’ın M1 destekli iPad Pro modelleriyle başlıyor. Bu seçenek genellikle 799 $’a gidiyordu, ancak bir M2 işlemciyle yapılan son yükseltme, bu sürümü daha uygun hale getirdi ve 700 $ ‘dan kapmak için kaldı. Bununla birlikte, şu anda 703 ABD doları olarak listelenen 256 GB’lık modele gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ve kaçırırsanız endişelenmeyin; Görünüşe göre Amazon yeni modellere yer açmak için kalan stoklarından kurtulmaya çalışıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Dokuzuncu nesil iPad’de ayrıca, 30 $’lık bir indirimden sonra 299 $’a satılan tasarruf da bulabilirsiniz. Bu model 64 GB depolama ve 10,2 inç ekran ile birlikte gelir. En son sürüm kadar havalı görünmeyebilir, ancak birinci nesil Apple Pencil ile en sevdikleri programları izlemek, not almak veya çizim yapmak isteyenler için yine de mükemmelden daha fazlası olacak. Daha güçlü bir seçenek istiyorsanız, 80 $ indirim aldıktan sonra 64 GB depolama ile yalnızca Wi-Fi sürümünde 519 $ karşılığında satılan Apple 2022 iPad Air’e de göz atabilirsiniz.

2021 11 inç iPad Pro

2021 Apple 11 inç iPad Pro

Apple’ın 11 inç iPad Pro’nun 2021 sürümü, Apple’ın M1 çipi ve fazlasıyla yeterli RAM ile birlikte gelir ve bu da onu yeni ve güçlü bir tablet arayanlar için harika bir seçenek haline getirir.

VIZIO MQX Serisi 4K QLED HDR Akıllı TV

VIZIO MQX Serisi 4K QLED HDR Akıllı TV Uzun

Sırada, şu anda 100 $ indirim alan 75 inç VIZIO MQX Serisi 4K QLED HDR Smart TV var. Bu model, Dolby Vision, Active Full Array, 120Hz yenileme hızları, AMD FreeSync Premium Pro, artı Wi-Fi 6E bağlantısı ve Alexa Yerleşik özellikleriyle VIZIO’nun piyasadaki en iyi seçeneklerinden biridir. Biriyle ilgilenenler, birini 1.099 dolara eve götürme şansına sahip olacaklar. Ve bu bütçeniz için biraz fazlaysa, 75 inç ekranla birlikte gelen daha uygun fiyatlı VIZIO M-Serisi 4K QLED HDR Smart TV’yi 928 $’a tercih edebilirsiniz.

Feit Electric Akıllı Ampulleri de sepetinize ekleyebilirsiniz, çünkü üçlü bir paket yüzde 49 indirim aldıktan sonra size yalnızca 20 ABD dolarına mal olacak. Bu akıllı ampuller, bir film izlemek veya istediğiniz herhangi bir şeyi yapmak için mükemmel ortamı yaratmak üzere renkleri ve aydınlatma yoğunluğunu değiştirmenize olanak tanır.

VIZIO MQX Serisi 4K QLED HDR Akıllı TV PBI

VIZIO MQX Serisi

VIZIO’nun MQX Serisi 4K QLED HDR Smart TV’si Dolby Vision, Active Full Array, 120Hz yenileme hızları, AMD FreeSync Premium Pro, Wi-Fi 6E bağlantısı ve daha fazlasını içerir.

Samsung M70B Serisi 4K Akıllı Monitör

Samsung Akıllı Monitör M70B Uzun

Harika ekranlardan bahsettiğimiz için, yüzde 37’lik büyük bir indirimden sonra şu anda 315 dolara satılan Samsung’un 43 inç M70B Serisi 4K UHD USB-C Akıllı Monitöründe de harika indirimler gördük. Buna ek olarak, bu akıllı monitör 4ms yanıt süreleri, 60Hz yenileme hızları, HDR10 ve daha fazlasına sahip olduğundan, uzun bir çalışma gününden sonra arkanıza yaslanıp rahatlamak isteyen ara sıra oynayan oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Ayrıca, 85$’lık bir indirim gördükten sonra şu anda 900$’a satılan Acer Predator X34 1900R Kavisli 34 inç UltraWide QHD Oyun Monitöründen de tasarruf edebileceksiniz. Ve bu hâlâ aklınızın ucundan geçmediyse, yüzde 12 indirim aldıktan sonra 332 ABD dolarına satılan Samsung’un S60A Serisi 27 İnç WQHD Bilgisayar Monitörünü de incelemeyi düşünebilirsiniz.

Samsung Akıllı Monitör M70B PBI

Samsung M70B Serisi Akıllı Monitör

Samsung’un M70B Serisi 4K UHD USB-C Akıllı Monitörü ve Akışlı TV’si, 60Hz yenileme hızları, 4ms yanıt süreleri ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

SanDisk Extreme Taşınabilir SSD

SanDisk Uzun

Son olarak, yüzde 67’lik inanılmaz bir indirimden sonra sadece 150$’a satılan SanDisk 2TB Extreme Taşınabilir SSD’den tasarruf edebilirsiniz. Bu harici katı hal sürücüsü size saniyede 1050 MB’a varan aktarım hızları sağlayacak ve en iyi yanı da size 310$ tasarruf sağlayacak olmasıdır.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, 25 $ indirim aldıktan sonra şimdi 85 $ karşılığında kullanılabilen Crucial X6 1 TB Taşınabilir SSD’ye de göz atabilirsiniz. Ancak yine de, en son yüzde 40’lık indirim sayesinde 540$’a 2.00MB/s’ye varan aktarım hızlarına sahip 4TB SanDisk Extreme PRO Taşınabilir SSD’ye de sahip olabilirsiniz.

Sandisk Extreme Pro taşınabilir harici SSD

SanDisk Extreme Pro Taşınabilir Harici SSD

SanDisk Extreme Pro Taşınabilir SSD, son derece kompakt ve taşıması kolay olduğundan, medya dosyaları gibi çok fazla veriyi her zaman yanlarında taşıyan kişiler için ideal bir çözümdür. Şirket içi NVMe teknolojisi sayesinde 1050 MB/sn’ye varan aktarım hızları ve 2 TB kapasite sunar. Ayrıca, bir IP55 sertifikası ile birlikte gelir.