Apple, yeni sızıntıya göre 2021 iPad Mini için aynı eski tasarımı yeniden kullanabilir


Altıncı nesil iPad Mini mankenlerinin iddia edilen görselleri, kalın çerçeveler, Touch ID ve tek bir snapper ile tanıdık bir tasarımı gösteriyor.


Apple’ın bu yıl altıncı nesil iPad Mini’yi piyasaya süreceği söyleniyor. Ve sonunda bu yıl bir tasarım makyajı yapacağına dair herhangi bir umudunuz varsa, biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Yaklaşan iPad Mini’yi ve 2021 iPad Pro yenilemesini tasvir eden mankenlerin iddia edilen görsellerine göre – ‘minik’ Apple tablet tıpkı selefi gibi görünecek. Ve ondan önceki.


Sızdıran Sonny Dickson tarafından tweetlendi (@Sonny Dickson), Gen 6 iPad Mini, yıllar boyunca alıştığımız aynı dev üst ve alt çerçeveleri koruyacak. Yeni iPad Air’deki yana monte parmak izi tarayıcı çok güvenilir olmadığı için yuvarlak TouchID düğmesi hala orada, bu iyi bir haber. A14 Bionic çipin içerideki işleri halledeceği bildiriliyor, ancak bazı raporlar ayrıca Apple’ın yaklaşmakta olan tablette eski A13 çipini kullanacağını iddia ediyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yenilenen iPad Uzmanları ve iPad Mini modelleri. Profesyonellerde Üçlü Kamera dizisi. iPad mini’de merkezi kamera yukarı; Biraz daha kalın. Anlatması zor ve ekran boyutunda farklı. pic.twitter.com/5Luizv1T2r

— Sonny Dickson (@SonnyDickson) 8 Nisan 2021

Apple, arkada tanıdık bir logo ve kamera yerleşimi ile yaklaşmakta olan Mini tableti için ince metalik kasayı ileriye taşıyor. Apple’ın iPad Pro modellerine sığdırdığı süslü çift kamera dizisi ve LiDAR sensöründen değil, arkada ve önde tek bir kameradan bahsediyoruz.

Hey Apple, 2021. Kalın çerçevelerden kurtulun!

iPad Mini Gen 6’daki arka ve ön kameranın megapiksel değerlerini bilmiyoruz, ancak herhangi bir büyük yükseltme için umutlarınızı çok yüksek tutmayın. Ek olarak, söylentilere göre bu yıl iPad Mini için OLED paneli olmayacağı öne sürüldüğü için yine bir LCD panel sunacak.

DAHA FAZLA OKUYUN: iPad Mini (6. Nesil): 2021 modeli hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

TFI Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo geçen yıl tahmin etti Bir sonraki mini boyutlu iPad’in 2021’in ikinci yarısında piyasaya çıkacağı ve biraz daha büyük 8,5 inç ekrana sahip olacağı, selefinin 7,9 inç paneline kıyasla. Yine de yüksek yenileme hızı paneli beklemeyin. Diğer söylentiler, Lightning konektörü yerine bir USB Type-C bağlantı noktası ve iPad Air 4 ile aynı bir kamera donanımı öneriyor.

iPad Mini’yi Amazon’da görüntüleyin

Amazon’da iPad Air’i görüntüleyin