Apple Watch Series 8’de yüzde 22 tasarruf edin


Apple Watch Series 8 ve diğer harika akıllı saatlerde harika tasarruflar elde edin


Amazon’un en son fırsatları, LTE destekli 41 mm modelinde yüzde 22 indirim aldıktan sonra şu anda 389 ABD Doları karşılığında kullanılabilen Apple Watch Series 8 ile başlayarak, piyasadaki en iyi akıllı saatlerden bazılarında tasarruf etmenize yardımcı olacak. Ayrıca bu model, Midnight Alüminyum Kasa ve Midnight Spor Kordon ile birlikte gelir. Bu model genellikle 499$’a satılır, bu da 110$ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.


Apple Watch Series 8, kan oksijeni ve EKG uygulamaları, her zaman açık Retina Ekran, su geçirmezlik ve günlük aktivitelerinizi takip etmek için tonlarca sensörle dolu olarak gelen Cupertino’nun en yeni saatlerinden biridir. Daha büyük olan 45 mm’lik modeli de tercih edebilirsiniz, çünkü şu anda yüzde 7’lik bir indirim sayesinde 490 ABD Doları’na gidiyor ve bu da 40 ABD Doları tasarruf etmenize yardımcı olacak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Biraz daha uygun fiyatlı bir şey istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 14 indirim gördükten sonra 240 ABD Doları’na gelen ikinci nesil Apple Watch SE’yi almayı düşünebilirsiniz. Bu model, yalnızca GPS destekli 44 mm’lik bir model, bir Starlight Alüminyum Kasa ve Starlight Spor Kordon, mükemmel kondisyon ve uyku takibi, çarpışma algılama, kalp atış hızı monitörü ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

PBI Apple Watch Serisi 8 Geceyarısı

Apple Watch Serisi 8

Apple Watch Series 8, Series 7’nin tacını alarak satın alınabilecek en iyi giyilebilir ürün haline geliyor ve kondisyon seviyelerinizi ve bildirimlerinizi takip ediyor. Metrik doğruluğunu artırmak için tüm gün pil ömrü ve yeni bir vücut sıcaklığı sensörü vaat ediyor.

Apple kullanıcısı değilseniz, yüzde 9 indirimle 299 dolara satılan Samsung Galaxy Watch 5 Golf Edition’a da göz atabilirsiniz. Bu model 40 mm’lik bir kasaya, uyku takibine, iyileştirilmiş pil ömrüne ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Bununla birlikte, daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 16 indirim sayesinde şu anda 319 dolara satılan Samsung Galaxy Watch 4 Classic’i de düşünebilirsiniz. Bu model, antrenmanlarınızı izlemek için 46 mm’lik bir kasa, bir EKG monitörü ve tonlarca sensörle birlikte gelir. Daha da uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, size 50 $ tasarruf sağlayacak yüzde 20 indirimden sonra 200 $’a satılan 40 mm Galaxy Watch 4’ü de seçebilirsiniz.