Apple Watch Series 7 şimdi ön siparişe açıldı


Apple Watch Series 7 nihayet ön siparişe açıldı. Önümüzdeki hafta sevkiyata başlayacak.


Apple’ın yaklaşık bir ay önce ‘California Streaming’ etkinliğinde tanıttığı akıllı saat Apple Watch Series 7, nihayet çevrimiçi Apple Store’dan ön siparişe açıldı. Apple Watch Series 7’nin fiyatları Amerika Birleşik Devletleri’nde 399 dolardan başlıyor ve Titanyum (GPS + Hücresel) modeller için fiyatlar 849 dolara çıkıyor. Apple, Watch Series 7’nin önümüzdeki hafta, 15 Ekim’den itibaren gönderilmeye başlayacağını söylüyor. Saat, önümüzdeki hafta mağazalarda da satışa sunulacak, ancak en son Apple Watch’ı lansman gününde almayı planlıyorsanız, bunu yapmalısınız. ön siparişinizi mümkün olduğunca erken vermeye çalışın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple Watch Series 7, Steel, Titanium, Nike ve Hermès sınırlı sayıda modelin yanı sıra Midnight, Starlight, Green, Blue ve Product RED olmak üzere beş yeni renkte sunuluyor. Merak edenler için işte Apple Watch Series 7 modellerinin tam listesi ve fiyatları:

 • Seri 7 — 41 mm Alüminyum (yalnızca GPS) 399 USD
 • Seri 7 — 45 mm Alüminyum (yalnızca GPS) 429 USD
 • Seri 7 — 41 mm Alüminyum (GPS + Hücresel) $499
 • Seri 7 — 45 mm Alüminyum (GPS + Hücresel) 529 Dolar
 • Seri 7 — 41 mm Paslanmaz Çelik ve Spor bant (GPS + Hücresel) 699$
 • Seri 7 — 45 mm Paslanmaz Çelik ve Spor bant (GPS + Hücresel) 749$
 • Seri 7 — Milano Döngülü (GPS + Hücresel) 41 mm Paslanmaz Çelik 749 Dolar
 • Seri 7 — Milano Döngülü (GPS + Hücresel) 45 mm Paslanmaz Çelik 799 Dolar
 • Seri 7 — 41 mm Titanyum (GPS + Hücresel) 799 Dolar
 • Seri 7 — 45 mm Titanyum (GPS + Hücresel) $849
 • Seri 7 — 41 mm Nike (yalnızca GPS) 399 USD
 • Seri 7 — 45 mm Nike Edition (yalnızca GPS) 429 USD
 • Seri 7 — 41 mm Nike Edition (GPS + Hücresel) 499 USD
 • Seri 7 — 45 mm Nike Edition (GPS + Hücresel) 529 Dolar

Apple Store bugün erken saatlerde çevrimdışı oldu. Ancak, şimdi yedeklendi ve çalışıyor. Mağazaya erişimde sorun yaşıyorsanız, yenilemeye devam edin. Apple Store’a her zaman Apple Store iOS uygulaması aracılığıyla da erişebilirsiniz.

Apple Watch Series 7 Nike spor bandı 2

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Series 7 yepyeni bir tasarıma sahiptir, yeni sensörlerle birlikte gelir ve güçlü Apple yonga setinden güç alır.

AT&T ayrıca çevrimiçi mağazasında Apple Watch Series 7 ön siparişini sunuyor. Artık Apple’ın çevrimiçi mağazasıyla birlikte AT&T’de bir Apple Watch Series 7 için de ön sipariş verebilirsiniz. Saati Apple ile aynı gün sunmanın yanı sıra AT&T, Saat satın alımında 200 dolarlık bir teklif de veriyor. Şirket, müşterilerin alabileceğini söylüyor 200 $ indirim taksitle iki Apple Watch ve iki saat satın aldıklarında siparişleri Series 7 olmak zorunda bile değilsin promosyona hak kazanmak için.

Bir tazeleme olarak, Apple Watch Series 7, en azından kağıt üzerinde, Apple Watch Series 6’ya göre küçük bir yükseltme gibi görünüyor. Daha büyük bir ekrana (son nesilden 1 mm daha büyük) sahiptir ve şimdi daha küçük olan 41 mm ekrana sahiptir ve daha büyük olan daha büyük bir 45 mm ekranı destekler. Apple, yeni ekranın Series 6’ya kıyasla %20 daha büyük olduğunu ve saatin kenarlıklarının yalnızca 1,7 mm ince olduğunu söylüyor. Apple, daha büyük ekrandan yararlanmak için birkaç yeni saat yüzü de ekledi. Apple Watch Series 6 gibi, Apple Watch Series 7 de her zaman açık ekranı destekler.

Apple Watch Series 6 ile aynı çipe sahiptir, ancak Apple, önceki nesle göre daha uzun süre dayanması için pil kapasitesini artırmıştır. Series 7 ayrıca daha hızlı şarjı da destekler. Apple, Series 7’nin USB-C kablosu sayesinde Series 6’dan %33 daha hızlı şarj olduğunu iddia ediyor.