Apple Watch Series 7, Series 6 ve diğer ürünlerde tasarruf etmek için burayı tıklayın


Şu anda 60 $ indirim aldıktan sonra yalnızca 339 $’dan başlayan fiyatlarla yeni bir Apple Watch Series 7 satın alabilirsiniz. Bu, size Midnight Spor Kordonlu 41 mm Midnight Alüminyum Kasada veya Clover Spor Kordonlu Yeşil Alüminyum Kasada yalnızca GPS özellikli yeni bir model kazandıracak. Yine de, 50 $ indirim gördükten sonra 349 $ karşılığında Mavi, Kırmızı ve Yıldız Işığı dahil diğer renk seçeneklerini de alabilirsiniz. Aynı 50 Dolarlık tasarruf LTE modeline de uygulanıyor, bu da sizinkini 449 Dolara alabileceğiniz anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Diyelim ki daha büyük olan 45 mm modelini istiyorsunuz. Bu durumda, Mavi ve Yeşil modelleri seçmeyi düşünmelisiniz, çünkü bunlar 60 $’lık bir indirim gördükten sonra artık 369 $’a satılıyor. Grubun geri kalanı 50 $ tasarrufla geliyor, yani 369 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ayrıca LTE modelini sadece 479 dolara da tercih edebilirsiniz.

Apple Watch SE de indirimde ve 39 $ indirim aldıktan sonra 240 $ karşılığında bir tane satın alabilirsiniz. İlk 30$’lık indirim, ürünün açılış sayfasında görünürken, ekstra 9$’lık indirim ödeme sırasında görünecektir.

Apple Watch Series 6’nın şu anda 250 $ gibi düşük bir fiyatla satıldığı, Apple Watch Series 5’in ise 190 $’dan başlayan fiyatlarla satıldığı önceki nesil Apple Watch modellerini de düşünebilirsiniz. Ancak, bu modeller yenilenmiş durumda gelir, yani bunun sizin için en iyi seçenek olduğundan tamamen emin olmanız gerekir.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, şu anda sayfa kuponuyla 30 $ indirim alan ve 50 $ ‘dan kapmak için bırakan TicWatch GTH akıllı saatine de göz atabilirsiniz. Fitbit Versa 3 Health & Fitness Smartwatch başka bir harika seçenektir ve yüzde 24 indirim aldığını gördüğünüzde daha iyi hale gelir, bu da sizinkini 175 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer fırsatlar arasında, 10 $ indirim kazandıktan sonra şu anda 89 $ karşılığında kullanılabilen Apple AirTag 4’lü paket yer alıyor. Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 2 Mate, 1 Slim ve 1 Sticker Bluetooth izleyici içeren Tile Mate Essentials 4’lü Paketi de yüzde 15 indirimle 68 dolara satın alabilirsiniz.