Apple Watch Series 6, Samsung kablosuz şarj cihazları ve daha fazla aksesuar satışta


Apple Watch Series 6 özelliği, birkaç yedek kayış ve indirimdeki daha fazla aksesuar gibi Amazon’un en son fırsatlarına göz atın


Günümüzün en iyi fırsatları arasında en az bir Apple cihazının listelenmemiş olması oldukça garip geldi; bu nedenle, Uzay Grisi Alüminyum Kasalı ve Siyah Spor kayışlı 44 mm’lik, yalnızca GPS’li modeli 49$ indirimle 380$’a sunan en son Apple Watch Series 6 fırsatlarını sunmaya karar verdik. En son Apple Watch’a ihtiyacınız yoksa, 38 mm varyantında 30 $ indirimden sonra sadece 169 $ karşılığında mevcut olan Series 3 Apple Watch’u da alabilirsiniz.


Şimdi, Apple Watch’unuzun en iyi özelliklerinden biri, kayışları ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değiştirmenize izin vermesidir ve ayrıca Anwaut’un Apple Watch için değiştirdiği paslanmaz Çelik bilekliğin 4 $’lık bir indirimden sonra yalnızca 16 $’a satıldığını bulduk. Ve deriden hoşlanıyorsanız, Apple Watch’unuz için Marge Plus Hakiki Deri değiştirme bandını 9,34 ABD dolarına 1,65 ABD doları tasarrufla alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yeni bir kablosuz şarj cihazı arıyorsanız, Amazon.com’da Samsung’un bazı tekliflerine göz atabilirsiniz. İlk olarak, Samsung 10.000 mAh Süper Hızlı 25W Taşınabilir Kablosuz Şarj Cihazını 60,55 ABD Doları karşılığında ve 19,44 ABD Doları tasarrufla, cihazınızı kablosuz olarak 7,5 W’ta şarj edebilir veya kabloyu kullanarak 25 W şarj elde edebilirsiniz. Sırada, Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Üçlüsü, 26 $’lık bir indirimin ardından 64 $’a sizin olabilir ve en uygun fiyatlı seçenekler, 40 $ tasarrufla sadece 60 $’a sizin olabilen Samsung Kablosuz Şarj Cihazı DUO Pad’dir.

PC’nizde ve Mac’inizde kayıt ve Akış için yeni bir USB mikrofon arayanlarınız için iki seçeneğimiz var. İlk olarak, şu anda 19,85 $ indirim alan Blue Yeti USB Mic, karartma renk seçeneğini seçerseniz 110,14 $ karşılığında kullanılabilir. İkinci seçeneğimiz, biraz daha uygun fiyatlı, 19 $ tasarrufla 80 $’a satılan JLab Audio Talk USB Mikrofon. Bununla birlikte, tüm kayıtlarınızı kaydetmek için fazladan bir depolama alanı da edinmek isteyebilirsiniz ve WD 500GB My Passport SSD, şu anda 40$’lık bir indirim aldığı için en iyi seçeneğiniz olabilir, bu da onu sadece 80$’dan kapmak için bırakır. Ve bağlamanız gereken tüm yeni USB bağlantı noktalarıyla, MacBook Pro/MacBook Air için yeni bir USB C Hub’ı sadece 30$’a alabileceğiniz için hayatınızı kolaylaştırabilir.