Apple Watch Series 6, Samsung Galaxy Watch 3 ve daha fazlası satışta


Bugünün fırsatlarına, Apple Watch Series 6’yı içeren güzel bir akıllı saat seçkisi ve Garmin ve Samsung’tan daha fazla seçenekle başlıyoruz.


Bugünün fırsatlarına, şu anda satışta olan çok çeşitli akıllı saatler ile başlıyoruz. Apple Watch Series 6’nın şu anda sadece 265 $’a satıldığı Amaozn.com’a gidiyoruz; 40 mm KIRMIZI Alüminyum Kasalı KIRMIZI Alüminyum Kasalı ve 134 $ indirimli olan yalnızca GPS varyantını tercih ettiğinizde. Diğer renk seçenekleri de 69$ indirimle satışta, bu da bir tanesini 330$’a alabileceğiniz anlamına geliyor.


LTE desteğine sahip 44 mm’lik büyük bir sürüm istiyorsanız, Altın Paslanmaz Çelik Kasa ve Taş Spor Kordon seçeneğinde yüzde 16 indirim sağlayan önceki nesil Apple Watch Series 5’i tercih edebilirsiniz. Başka bir deyişle, 119,84 $ indirim aldıktan sonra sizinkini 629,16 $’a alabilirsiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Apple Watch SE’yi yalnızca 40 mm GPS’li modelinde 30 ABD doları tasarrufla yakalayabilir, böylece 249 ABD dolarına Beyaz Spor Kordonlu Gümüş Alüminyum Kasa seçeneğine sahip olabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Garmin akıllı saatlerinde de birkaç fırsat bulduk ve şimdi 55,54 $ indirim aldıktan sonra 744,45 $’a satılan Garmin fenix 6 Sapphire ile başlayacağız. Bu saat 1,3 inç ekrana, gelişmiş egzersiz özelliklerine, uyku izleme özelliğine ve daha fazlasına sahiptir. Daha uygun fiyatlı bir Garmin seçeneği arıyorsanız, şu anda yüzde 46’lık büyük bir indirim alan Garmin Forerunner 935’e göz atabilirsiniz;

Garmin Venu da indirimde ve seçtiğiniz renk çeşidine bağlı olarak 85 $ tasarrufla 265 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz. Rose Gold varyantı ve Koyu Gri Bantlı Gümüş biraz daha pahalıdır, sırasıyla 279 $ ve 280 $’dan satılır, ancak yine de bu modellerde 70 $’ın biraz üzerinde tasarruf edebilirsiniz. Veya bir Garmin vivosmart 4 aktivite ve kondisyon takip cihazını sadece 90,42 $’a ve 90,42 $ tasarrufla alabilirsiniz.

En yeni Samsung Galaxy Watch 3 yenilenmek üzere, bu da fiyatının önümüzdeki günlerde daha da düşmeye başlayabileceği anlamına geliyor. Yine de, LTE destekli 54 mm varyantında şu anda 50 $ indirim aldığından, bu modeli şimdi 430 $ ‘a alabileceğinizi bulduk. Ek olarak, Galaxy Watch Active 2’nin 20 $ indirim aldığından daha önce bahsetmiştik, bu da 250 $ ‘a bir tane ve 280 $’ a orijinal Samsung Galaxy Watch alabileceğiniz anlamına gelir.