Apple Watch SE ve birkaç Apple aksesuarı bugün indirimde


Bugünün fırsatları, en yeni Apple Watch SE, Watch Series 6, Garmin akıllı saatleri ve daha fazlasını indirimde bulduğumuz Apple ve Woot’tan geliyor.


Apple ürünlerinde bazı ilginç fırsatlar almaya devam ediyoruz. En son fırsatlar Amazon.com’dan geliyor; burada LTE bağlantısına sahip yeni Apple Watch SE’nin 44 mm versiyonunda Deep Navy Spor Loop’lu Gümüş Alüminyum Kasa ile 329 $’a ve 30 numara tasarrufla satıldığını görüyoruz.


LTE’yi gerçekten umursamıyorsanız, yalnızca 40 mm GPS sürümünü 20 $ indirimden sonra 259 $ karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca, LTE bağlantısı ve Sliver Milanese Loop ile 44 mm sürümünde hala 80 $ indirim alan Apple Watch Series 6 için bir anlaşma yapabilirsiniz, yani sizinkini 719 $ karşılığında alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, satışta olan tek akıllı saatler bunlar değil, artık 110,99 $ tasarrufla yeni bir Garmin fenix 6X Pro Solar alabilirsiniz, bu da bu güzelliği 1.039 $’a sunar. Şimdi, bu biraz aşırı olabilir, ancak daha fazla Garmin akıllı saatinde tasarruf ettik.

Ayrıca çok daha uygun fiyatlı olan ve 55 $ tasarrufla 394,95 $’a satılan Garmin Instinct Solar Surf’ü de düşünebilirsiniz. Garmin Instinct Tactical şu ​​anda 450 $ ‘lık normal fiyat etiketinden 298 $’ a satıldığı için satışta daha uygun fiyatlı modeller bulabilirsiniz. Ve yine de yeni bir akıllı saate daha az harcamak istiyorsanız, şu anda 118 $ indirimden sonra 177 $ karşılığında mevcut olan yeni bir Fossil Gen 5 Carlyle alabilirsiniz.

Evet, tonlarca Apple aksesuarında da indirim var. İlk olarak, ANC’li Beats Solo Pro Kablosuz kulaklıkları 150 $ karşılığında bulabileceğiniz Woot’a gidin, bu da yüzde 50 tasarruf anlamına gelir. Ayrıca iPhone 12 mini’niz için MagSafe’li yeni bir Apple Deri Kılıf’ı 17$ indirimden sonra sadece 42$’a alabilirsiniz. Apple MagSafe Şarj Cihazı, Apple’ın 20 W USB-C Güç Adaptörü, Apple Lightning – USB-C kabloları, AirPods, AirPods Pro ve daha fazlası için de fırsatlar mevcuttur; sadece bu bağlantıyı takip edin. Ve son olarak, biraz kilo vermek isteyenler için, yeni Chefman Toast-Air 20L Air Fryer Tost Makinesi Sağlıklı beslenmeye başlamanıza yardımcı olabilir. Şu anda 60 $ indirim alıyor, yani sizinkini sadece 90 $ karşılığında alabilirsiniz.