Apple Watch SE 2 sızıntısı, heyecanlanmak için nedenleri ortaya koyuyor


Apple Watch, ilk modelin piyasaya sunulduğundan beri gerçekten de akıllı saatlerin altın standardı olmuştur. Apple ekosistemiyle sağladığı kusursuz entegrasyon, sınıfının en iyisi sağlık izleme özellikleri ve OLED ekran öne çıkan faktörlerden bazıları oldu. Bununla birlikte, fiyatı her zaman daha yüksek olmuştur (bir anlaşma yapmadığınız sürece) ve birçok insanın diğer şirketlerden bütçeye uygun akıllı saatleri tercih etmesinin nedenlerinden biri de budur.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple, akıllı saatinin erişimini giderek daha fazla kişiye genişletmek için 2020’de Apple Watch’ın düşük maliyetli bir sürümünü piyasaya sürdü. Apple Watch SE adlı bu model, fiyatına göre çok şey sunuyor: her zaman altimetre açık olan bir OLED ekran, beşinci nesil S5 işlemci, düzensiz kalp ritmi izleme özelliğine sahip optik kalp atış hızı sensörü ve diğer birçok özellik.

Yıl 2022 ve Apple’ın bu yıl piyasaya sürülecek ikinci nesil Apple Watch SE üzerinde çalıştığı söyleniyor. dan yeni bir rapor iDropNews (aracılığıyla Ekran Rantı) şimdi yaklaşan Apple Watch SE 2’den bekleyebileceğimiz bazı özellikleri açıkladı. Sızıntıya göre Apple, Eylül etkinliğinde Series 8 ile birlikte ikinci nesil Apple Watch SE’yi tanıtacak.

Apple Watch SE 2 neler sunabilir?

Paslanmaz Çelik Apple Watch Series 7

Kaynak: elma

Tasarımdan yola çıkan sızıntı, Apple Watch SE 2’nin şu özelliklerle geleceğini iddia ediyor: aynı tasarım mevcut nesil özel sürüm akıllı saat olarak. Bir tasarım yükseltmesi umuyorsanız, “unut gitsin,” diyor sızdıran. Watch SE 2’nin 2020 sürümüyle aynı görüneceğini iddia ediyorlar, şirket akıllı saati aynı iki varyantta sunuyor: 40 mm ve 44 mm, yalnızca alüminyum kasa ile. Series 7 gibi 41 mm ve 45 mm varyantları olmayacak.

Bununla birlikte, tasarımın aksine, ekran büyük bir yükseltme alabilir. Sızıntı, Apple Watch SE 2’nin bir her zaman açık ekran. 2020 sürümü Apple Watch SE, her zaman açık ekran modunu desteklemez ve ekranı uyandırmak için kolunuzu kaldırmanız gerekir. gelen sızıntı iDropNews Apple Watch SE 2’nin, şirketin bütçe akıllı saatinde her zaman açık bir ekran sunmasına izin veren bir LTPO OLED paneliyle geleceğini öne sürüyor. Watch SE 2, Apple’ın her zaman açık bir ekran sunan ilk akıllı saati olabilir.

Devasa ekran yükseltmesine ek olarak, akıllı saat de aynı özelliklerle donatılmış olarak gelebilir. S7 yonga seti Apple Watch Series 7 gibi. Yeni Apple S7 yonga seti, Apple Watch Series 5 ile aynı yonga setiyle birlikte gelen önceki nesil Apple Watch SE’ye kıyasla önemli performans yükseltmeleri getirecek. Daha iyi yonga setine ek olarak Watch SE 2, ayrıca daha iyi ses çıkışı sunar.

Altın Apple Watch SE

Apple Watch SE

Apple Watch SE, Cupertino merkezli şirketin en yeni uygun fiyatlı akıllı saatidir. iPhone’unuz için kondisyonunuzu takip etmenize, aramaları yanıtlamanıza ve yapmanıza, kalp atış hızınızı izlemenize ve çok daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak güvenilir bir yol arkadaşı arıyorsanız, Apple Watch SE tam size göre. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

Son olarak fiyattan bahseden sızıntı, Apple’ın yeni Watch SE’yi (2022) son nesle göre biraz daha yüksek bir fiyatla satışa sunacağını iddia ediyor. Söylentilere göre Apple Watch SE 2, 299 dolar — mevcut modele göre 20 dolarlık bir artış. Sızıntının doğru çıkması ve Apple’ın Watch SE 2’yi yukarıda belirtilen tüm özelliklerle birlikte göndermesi durumunda, fiyat değiş tokuşu oldukça adil görünecektir.

Görmek istediğimiz diğer yükseltmeler

Apple Watch Series 7 Öne Çıkan Görsel Nabız monitörü ekranı

Kaynak: Apple Watch Serisi 7

Tarih bize Apple’ın fiyatını düşük tutmak (ve müşteriyi daha pahalı modele yükseltmeye teşvik etmek) için “SE” modellerinden bazı özellikleri kasıtlı olarak kaldırdığını söylese de, rapor Apple’ın “bunu çivilemek istiyor [year’s] Apple Watch SE,”. gelen rapor iDropNews Apple Watch SE 2’nin son nesilde bazı büyük yükseltmeler alacağını öne sürüyor. Bu özelliklere ek olarak, yeni nesil Apple Watch SE’den beklediğimiz bazı yükseltmeler şunlardır:

  • EKG ve Kan Oksijen İzleme: EKG ve Kanda Oksijen İzleme, özellikle 2022’de Apple Watch modellerinin tüm türevlerinde kullanılmasını beklediğimiz temel sağlık izleme özellikleri haline geldi. Rapor, 2022 Apple Watch SE’nin bir tür EKG ile geleceğini iddia ediyor. Ancak, şu an için onaylanmadı.

  • hızlı şarj: Apple Watch SE 2’nin son nesil 2020 sürümü ile aynı pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor. Pil ömrü (sözde) aynı kalacak olsa da, Apple Watch SE 2022’nin Apple Watch Series 7’den hızlı şarj desteği almasını umuyoruz.

  • Ultra Geniş Bant desteği: Apple, son birkaç yıldır cihazlarına Ultra Geniş Bant desteği ekliyor. Ancak son nesil Apple Watch SE, bu özelliği kaçırdı. Apple’ın U1 çipini Apple Watch SE 2’ye yalnızca geleceğe dönük olması için değil, aynı zamanda UWB’nin Find My uygulamasında aygıtı doğru bir şekilde bulma, Handoff ses için kullanma gibi bir dizi kullanışlı özellik için destek sağlaması nedeniyle eklemesini umuyoruz. HomePod ve daha fazlası.

  • IPX6 Derecelendirmesi: Apple Watch Series 7, IP6X toza dayanıklılık ve WR50 su derecesi ile birlikte gelir. Apple Watch SE 2’nin de, özellikle de söylentilere göre 299 $ fiyat etiketinin altında fiyatlandırılan diğer üreticilerin akıllı saatleri bunu sunduğunda, aynı miktarda dayanıklılığa sahip olmasını umuyoruz.

Apple Watch SE 2’den beklentileriniz neler? Ondan ne gibi özellikler bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!