Apple Mart Etkinlik Tarihi ve Ürünleri SIZDIRILDI! (video)Apple’ın 12,9 inç iPad Pro’su, Galaxy Tab S7+ ve daha fazlası bugün satışta

Google Pixel 4, Apple Watches ve kablosuz kulaklıklar da bugün satışta

Bugünkü resmi haberler, her zaman olduğu gibi, fırsatlarla başlıyor ve Apple bir kez daha ilgi odağı haline geldiğinden, bu ürünlerin yakında yenileneceğini bildiğiniz için, başlayacağımız fırsatlar bunlar. 12.9 inçlik iPad Pro şu anda Amazon’da 100 dolar indirimli, 256 GB varyantı 999 dolara bırakıyor. Aynı özelliklere sahip 11 inç 50 dolar indirimli yani 849 dolardan alabilirsiniz. Bir Samsung tablet arıyorsanız, Tab S7+ da 220 dolar indirimli, 512 GB varyantı ise 809 dolar. Google Pixel 4a 5G 50 dolar indirimli, 449’da kalıyor, ancak normal Pixel 4’ü orijinal fiyatından 300 dolara da alabilirsiniz, bu da 499’da kalıyor. 449 için daha yüksek uç varyantları hemen hemen. Son olarak, Galaxy Buds Live 90 dolar indirimle 79 dolar ve AirPods Pro 50 dolar indirimle 199 dolar. Aşağıdaki bağlantılarda Samsung ve Vizio TV’ler, daha fazla Apple Saat ve diğer aksesuarlarla ilgili daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

GSMA, Barselona’da bir ton protokolle MWC21’i bizzat planlıyor

Resmi haberlerden bahsetmeye devam edelim ve aslında bugün için daha da fazlasına sahibiz ama MWC ile başlayalım. Bu, IFA ile birlikte en sevdiğim iki şov ve Avrupa’ya gitmenin bunda çok etkisi var, ancak geçen yıl pandeminin bunu nasıl alt üst ettiğini biliyoruz. GSMA’nın son basın açıklamasına göre, bu yıl Barselona’da yüz yüze bir Mobil Dünya Kongresi planlıyorlar ama tabii ki burada devam eden bir ton protokol var. Basın açıklamasından alıntı yapacak olursak, “Taahhütlü topluluğun sağlık ve güvenlik planları yerel sağlık yetkilileri tarafından onaylandı ve personelden ziyaretçilere, sergicilere ve yerel halka kadar herkesi kapsayacak.” Görünüşe göre bu protokoller arasında, sık test kuralları ile zorunlu negatif COVID-19 testleri, etkinlik için oluşturulmuş belirli bir uygulama aracılığıyla temas takibi, iyileştirilmiş klima ve ürünleri sergilemek için temassız bir ortam yer alıyor. Bununla birlikte, hala 45.000 ila 50.000 kişiyi ağırlamayı hedefliyorlar ve yani, her şey doğru yapılırsa, işlerin bu derecede normale döndüğünü görmekten memnunum. Bunun gelecekteki açıklamalarla nasıl gelişeceğini göreceğiz, ancak şu anda işler iyi görünüyor.

Apple’ın VR / AR kulaklığı gelecek yıl en kısa sürede gelebilir

Resmi haberlere devam etmeden önce, bir saniyeliğine Apple’a geçelim, ancak bu kaynakla neredeyse resmi. İnsanların hala bu konuda çıldırmadığının nasıl kanıtlandığı göz önüne alındığında, bu konuyu ele almakta ciddi şekilde mücadele ediyorum, ancak Ming Chi Kuo ve Apple’dan geliyorsa, önemli olmalı. Kuo, takvim Mart’ı vurduğundan beri yanıyor ve şimdi AR ve VR’den bahsediyor. Onun raporuna göre, Apple’ın yeni VR veya AR kulaklığını gelecek yıl kadar beklememiz gerekiyor. Raporda, AR ve VR özelliklerine sahip bu yeni “kask tipi” kulaklığı, ardından 2025’te AR Gözlüklerini ve 2030 veya 2040 civarında bir AR Kontak Lensini listelediği VR ürünleri için Apple’ın yol haritasını ayrıntılarıyla açıklıyor. Gelecek yıl çıkacak olan bu AR kulaklığın yaklaşık 100 ila 200 gram ağırlığında olması, içinde Sony mikro-OLED ekranlar olması ve “bağımsız bilgi işlem gücü ve depolamaya” ihtiyaç duyması bekleniyor, bu da iPhone veya diğer Apple cihazları olmadan çalışabilecekleri anlamına geliyor. Kuo, Cupertino’nun AR’ye çok odaklandığından bahsediyor, ancak bu üründeki donanım özelliklerinin, şu anda VR ile elde ettiğinizden çok daha iyi olan sürükleyici bir deneyim sağlayacağını düşünüyor. Görünüşe göre üst düzey bir iPhone’a benzer bir fiyat etiketine sahip olacak, yani 1000 doların biraz üzerinde.

OnePlus 9, 23 Mart’ta özel Sony kamera sensörüyle donanmış olarak geldi

OnePlus, Hasselblad ortaklığından nasıl yararlanmayı planlıyor?

Ama pekala, hadi OnePlus ile ilgili resmi haberlere geri dönelim, evet, tarih 8 Mart, bu yüzden şirket sonunda büyük duyurusunu yaptı, bu da .. Başka bir tarih. Bu sabah şirket, OnePlus 9 Serisinin 23 Mart’ta “En İyi Atışınız” başlığıyla piyasaya çıkacağını duyurdu. Etkinlik 10:00 ET’de gerçekleşecek ve anlaşmaya varmasalar bile bu saatlerde 3 telefon bekliyoruz. Sızıntılara göre bir OnePlus 9R, bir 9 ve 9 Pro almalıyız. Size hızlı bir özet vermek için Pro’ya odaklanacağız, 120 Hz’de çalışan 6,55 inç QHD+ ekran, Snapdragon 888 5G, yaklaşık 8 veya 12 GB RAM, 4500 mAh pil ve dörtlü kamera bekliyoruz. arkada, bir OnePlus telefondaki şimdiye kadarki en büyük sensör olan Sony IMX 789 özel dahil olmak üzere iki adet 48MP sensör bulunur. Şimdi, o kameradan bahsetmişken, şu andaki en önemli hikayelerden biri, üzerinde Hasselblad markalaşması ve bu ortaklıkların nasıl çalıştığına dair Michael Fisher’ın videosunu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Bununla birlikte, OnePlus, özellikle önümüzdeki 3 yıl boyunca sürekli olarak gelişecek olan bu Hasselblad ortaklığıyla, büyük ölçüde geliştirilmiş kamera sistemleri getirmeye büyük yatırım yaptıklarından bahsediyor. Renk ayarı ve sensör kalibrasyonu, Doğal Renk Kalibrasyonu ve hatta bu mod için yeni bir arayüz ve daha fazla modülerlik içeren bir Hasselblad Pro Modu gibi yazılım geliştirmelerini kullanmayı planlıyorlar. Bundan sadece bir hafta uzaktayız, bir bakalım ve gerçekten iyi olmasını umuyoruz.

Apple’ın iMac Pro’su, kalan stokunu sattıktan sonra durdurulacak

Apple’ın bir sonraki büyük lansman etkinliğinin 23 Mart’ta gerçekleşeceği bildiriliyor

Ama son olarak, bugünün en sıcak haberi için Apple’a geçelim ama 23 Mart’a bağlı kalalım. 2019’da OnePlus’ın New York’taki 7 serisi etkinliğinin tarihini açıkladığını ve ardından Apple’ın aynı şeyi tam bu tarih için yaptığını ve OnePlus’ın etkinliğini bir gün sonraya taşıdığını hatırlıyor musunuz? Aslında, en az üç kez oldu. Pekala, bu sabah erken saatlerde .. tam olarak 05:00, Jon Prosser’dan sadece 23 dediği yeni bir tweet aldık. Birkaç dakika sonra bize güvenilir bir kaynaktan bazı güncel bilgiler verdi ve burada Cupertino’nun kullandığı ürünlerin AirTags, iPad Pro, AirPods ve Apple TV’yi içerir. AirTag’lerin 2019’a kadar sızdırılması, sonunda mini LED Ekranları tanıtan yeni iPad Pro’lar, yeniden tasarlanan AirPod’lar ve Apple TV ile şimdiye kadar tüm bu ürünlerle ilgili söylentileri en uzun süredir duyuyoruz. gecikmiş. Ancak, alabileceğimiz başka bir ürün var gibi görünüyor. Apple, 2017’de piyasaya sürülen mevcut iMac Pro’yu kısa süre önce durdurdu, yani bir tane almakla ilgileniyorsanız, mağaza yalnızca stoklar bitene kadar satacaklarını söylediği için şimdi tam zamanı. Siteden tüm “sipariş üzerine oluştur” yapılandırmalarını kaldırdılar ve size aralarından seçim yapabileceğiniz 5000 dolarlık tek bir değişken bıraktılar. Başka bir ürünümüz olabilir dememizin nedeni, bir iki hafta önce Prosser’in yeni Mac Pro mini ve yeniden tasarlanan iMac’lerin görüntülerini de paylaşması, ancak bize bir lansman tarihi vermemesi. Yani, bunlar Mart ayında gelmese bile, o iMac yenilemesi, iMac Pro gittiğine göre belli ki gerçekleşiyor. Ve ayrıca bazı oldukça güçlü Apple Silicon yongalarına da işaret ediyor.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow