Apple MagSafe Pil Paketi, AirPod’larınızı şarj edebilir


Daha önce AirPod’ları ve diğer aksesuarları destekleyen pil paketi hakkında bazı söylentiler vardı, ancak şimdiye kadar doğrulanmadı.


Apple’ın MagSafe Pil Paketi geçen hafta duyuruldu ve şu anda çoğu Apple mağazasında mevcut. Ters kablosuz şarjı destekleyen pil paketinin yanı sıra AirPod’ları ve diğer aksesuarları destekleme yeteneği hakkında daha önce bazı söylentiler vardı, ancak şimdiye kadar doğrulanmadı.


Steven Russel hafta sonu yerel bir Apple Store’dan yeni MagSafe Pil Paketini satın aldıktan sonra Twitter’da bazı görüntüler paylaştı. Sağlanan resimler, boyutlarına daha yakından bakmamıza ve bir iPhone veya AirPod’a takıldığında gerçekte ne kadar kalın olduğunu görmemize yardımcı oluyor. Ayrıca, AirPod’ların yeni MagSafe Pil Paketi ile gerçekten de kablosuz olarak şarj edilebileceğini doğruladı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu gerçekten şaşırtıcı değil, çünkü Apple bu yeni Qi pille çalışan kablosuz şarj cihazının bunun gibi özellikleri desteklediğini bile ima etti, uyumluluk daha önce hala bilinmiyordu. Qi standardını desteklediği gerçeğine dayanarak, şarj minimum şarj hızlarıyla sınırlı olsa da, uyumlu herhangi bir cihaz aksesuarla şarj edilmelidir.

Eklenecek bir şey daha var. AirPod’ları kablosuz olarak şarj edip etmediği soruldu. Cevap evet gibi görünüyor. pic.twitter.com/2WCcKSOlbI

— Steven Russell (@stevenrussell) 19 Temmuz 2021

MagSafe Pil Paketi 14 Temmuz’da piyasaya sürüldü ve fiyatı 99 dolardı. Artık çoğu Apple mağazasında ve çevrimiçi olarak mevcuttur. Taşınabilir pil paketinin gerçek hayattan birkaç görüntüsünü gördüğünüze göre, yeni aksesuar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin!

Apple MagSafe Pil Paketi