Apple, Mac bilgisayarlar için yeni bir monitör tanıtabilir


Apple’ın Pro Display XDR serisinin daha uygun fiyatlı bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığını iddia eden bir dizi yeni rapor gün ışığına çıktı.


Apple’ın Pro Display XDR serisinin daha uygun fiyatlı bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığını iddia eden bir dizi yeni rapor gün ışığına çıktı. Apple birkaç yıldır uygun fiyatlı bir monitör duyurmadı ve son ekran LG ile işbirliği içinde yapıldı.


Mark Gurman kısa süre önce Power On’un yeni bir baskısını yayınladı (üzerinden 9to5Mac) Apple’ın yeni bir monitör üzerinde çalıştığına “kesinlikle inandığı” haber bülteni. Şu anda pek bir şey bilinmese ve bunların çoğu sadece spekülasyon olsa da, Apple’ın içerik oluşturucular ve genel kullanıcılar için daha genel kullanımı hedefleyen bir monitör çıkardığını görmek şaşırtıcı olmaz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Mark Gürman şunları yazdı:

“Kesinlikle inanıyorum [Apple will launch a new external monitor for its latest Macs.] Bence daha düşük maliyetli bir monitör, Pro Display XDR’da lüks bir araba peşinatına eşdeğer bir ödeme yapmadan yeni MacBook Pro’larına daha büyük bir ekran eklemek isteyenler için çok satan bir ürün olacaktır. Bu noktada, bu monitörü oluşturma maliyeti büyük olasılıkla düştü ve birkaç ince ayar ve belki de parlaklıkta hafif bir düşüşle, Apple benzer kalitede bir monitöre (biraz daha küçük boyutta) belki de yaklaşık yarı fiyatına ulaşabilir. fiyat. Bu arada, Apple’ın mevcut monitörün fiyatını 43.000 $’lık bir Hollywood sınıfı referans monitörle karşılaştırarak haklı çıkarmaya çalışması hala çok komik. “

Bahsi geçen monitörün ne kadara mal olacağını veya yakın gelecekte potansiyel olarak ne zaman piyasaya çıkacağını bilmiyoruz, ancak daha uygun fiyatlı, yüksek kalibre edilmiş ve özelleştirilebilir bir Apple monitörüne kesinlikle talep olacaktır. Şahsen, Apple’ın birkaç yıl önce LG ile yaptığı gibi başka bir şirketle ortaklık yoluna gireceğinden şüpheliyim. Apple, tüm ürün serisini baştan sona kontrol etmeye çalışıyor ve Apple’ın gelecekteki Apple cihazları için bir sonraki modem çipini oluşturmak üzere bir ekip oluşturduğunu iddia eden söylentiler var.

PBI Apple M1 MacBook Air

Apple MacBook Air (M1, 2020)

MacBook Air, Apple’ın kendi güçlü M1 çipiyle donatılmış olarak gelir ve çok çeşitli görevlerin üstesinden gelebilir. MacBook Air ayrıca tüm gün dayanan bir pil ömrüne sahiptir ve kompakt form faktörü, tüm sırt çantalarına sığabileceği anlamına gelir.