Apple Dizüstü Bilgisayarlar, Nintendo Switch oyunları ve daha fazlası


Bugünün en iyi fırsatları, belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan tasarrufla Apple, Nintendo, TCL ve daha fazlasından etkileyici ürünleri içeriyor


Her gün en iyi fırsatlardan tasarruf etmenizi kolaylaştırmak için Pocketnow’da fırsatlara yaklaşımımızda bazı şeyleri değiştirmeye karar verdik. En iyi fırsatları seçtik ve tek bir gönderiye yerleştirdik. Şimdi size sadece bu çılgın tekliflerden yararlanıp yararlanmamaya karar vermek kalıyor.


 • 14 inç Macbook Pro

  Apple’ın 14 inç MacBook Pro’su şu anda 200$ indirim alıyor, yani bu olağanüstü dizüstü bilgisayarı 512 GB depolama seçeneğiyle 1.799$’a alabilirsiniz. Bu fırsat her iki renk seçeneğinde de mevcuttur, böylece ödün vermek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Space Gray’deki 1TB modelinde 200$ tasarruf elde edebilirsiniz, ancak 250$’lık daha cazip bir indirim alan Silver modelini de tercih edebilirsiniz.

 • 13 inç MacBook Pro ürün kutusu resmi

  13 inç Macbook Pro

  Apple’ın M1 destekli 13 inç MacBook Pro’su Kasım 2020’de piyasaya sürüldü, ancak yine de Apple’ın piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlarından biri. Bu seçenek şu anda 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile dolu Uzay Grisi seçeneğinde 1.199 ABD Doları kadar düşük bir fiyata sunuluyor ve bu dizüstü bilgisayarı bu fiyata alabileceğiniz tek yer burası.

 • Apple Watch SE

  Piyasada tonlarca Apple Watch seçeneği var, ancak bir Apple Watch’a sahip olmanın nasıl bir his olduğunu, bankayı bozmadan deneyimlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden birine sahibiz. Size 29 $ tasarruf sağlayacak yüzde 18’lik çok cazip bir indirim aldıktan sonra şu anda yalnızca 230 $’a yeni bir Apple Watch SE satın alabilirsiniz. Ne yazık ki, bu anlaşma gece yarısı sona erecek.

 • TCL Alto R1

  TCL Alto R1 Roku TV

  Roku TV için TCL Alto R1 Roku TV Kablosuz 2.0 Kanal Ses Çubuğu, yalnızca 80$’a bir tane satın almanıza olanak tanıyan yüzde 38’lik güzel bir indirim alıyor. Bu size, yalnızca Roku TV ile çalışmak üzere tasarlanmış yeni, kurulumu kolay bir ses çubuğu sağlayacaktır. Daha iyi bir ses deneyimi için onu bir Roku Kablosuz Subwoofer ile de eşleştirebilirsiniz.

 • Char-Broil Izgara Performansı 4

  ızgaralar

  Bunun teknoloji ile hiçbir ilgisi olmayabilir, ancak size tonlarca tasarruf ve harika zaman kazandıracak. Woot şu anda Char-Broil, Char-Griller ve diğer markaların seçkin ızgaralarında yüzde 42’ye varan oranda tasarruf etmenizi sağlıyor. Fiyatlar 160 $’dan başlıyor ve harika biftekler pişirmenizi sağlayacak hem kömürlü hem de gazlı ızgaralar bulacağınız için herkes için bir şeyler var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU