Antrenmanlar için en iyi Pixel Watch kayışları


Google Pixel Watch, bağlı bir Android telefondan gelen bildirimler gibi şeylerin yanı sıra popüler Google uygulamaları ve daha fazlasını parmaklarınızın ucuna getiren çarpıcı bir donanım parçasıdır. Ama aynı zamanda tam Fitbit entegrasyonuna sahip bir fitness saatidir, böylece doğrudan ekrandan antrenman başlatabilir, adımları, aktif dakikaları, kalp atış hızını, uykuyu ve daha fazlasını takip edebilirsiniz. Fitbit uygulamasıyla da senkronize edebilirsiniz. Bu, birçok mal sahibinin bire bir egzersiz yapacağı anlamına gelir. Antrenmanlar için en iyi Pixel Watch kayışları söz konusu olduğunda, bunlar güvenli bir şekilde oturacak ve suya ve tere dayanıklı olacak, böylece cildinizin terlemesine ve altlarının nemli kalmasına neden olmayacak ve açık hava etkinlikleri sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Bu, metal veya deri kayış olmadığı anlamına gelir. Bunlar moda için harika ama egzersizler için pek değil. Henüz Pixel Watch için pek çok üçüncü taraf bant yok, ancak şimdilik kullanacak bir şey arıyorsanız birkaç tane var.

İşte antrenmanlar için en iyi Pixel Watch kayışları için seçimlerimiz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Antrenmanlar için en iyi Pixel Watch grubu hangisi?

Antrenmanlar için en iyi Pixel Watch bandını seçerken, suya ve tere dayanıklı ve bileğinize rahat ve güvenli bir şekilde oturan bir şey istersiniz. Ne de olsa, siz atlama krikoları yaparken veya ağırlık kaldırırken hareket etmesini istemezsiniz. Bu, doğru boyutta bandı aldığınızdan emin olmanızı gerektirir. Hangisini seçerseniz seçin, uygun olduğundan emin olmak için uzunluğu ve önerilen bilek boyutunu kontrol edin.