Anma Günü TV satışları düştü: Samsung, LG ve daha fazlasında yüzlerce tasarruf edin


Hafta sonu nihayet geldi ve bununla birlikte bir sürü yeni Anma Günü indirimi ve birinci sınıf elektronik cihazlar ve akıllı TV’lerde harika fırsatlar geldi. Pazartesi günkü ABD tatili öncesinde, Amazon ve Best Buy gibi çok çeşitli perakendeci devleri akıllı TV’lerinde ciddi indirimler yapıyor ve bu sayfada en sevdiğimiz tekliflerden bazıları yer alıyor.

Ve güven bana: bu anlaşmaların şakası yok. “PS5 için en iyi TV” dediğimiz LG OLED C1 serisi gibi ürünler için rekor düşük fiyatlardan bahsediyorum. Şu anda bunu Amazon’da sadece 1.596,99 $ karşılığında yakalayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) (bu %36 gibi muazzam bir indirim). Ya da gerçekten ucuz bir şey istiyorsanız, Best Buy şu anda sadece 99,99$’a bir Insignia F20 Serisi Smart TV satıyor. (yeni sekmede açılır). Gerçekten de, bütçeniz ne olursa olsun, bir akıllı TV pazarındaysanız muhtemelen sizi bekleyen çok şey vardır.

Bu fırsatların ve diğerlerinin bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz ve bu hafta sonu tekrar kontrol etmeyi unutmayın – bu sayfayı Anma Günü’ne kadar düzenli olarak güncelleyeceğiz ve başka bir dudak uçuklatan TV anlaşmasının ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Kesinlikle mevcut olan tüm fırsatları görmek istiyorsanız, perakendecilerin Anma Günü tekliflerinin tamamını görmek için aşağıdaki bağlantıları da takip edebilirsiniz.

  • Diğer Anma Günü TV satışları: Walmart (yeni sekmede açılır) | En iyi satın alım (yeni sekmede açılır) | SAMSUNG (yeni sekmede açılır) | Amazon (yeni sekmede açılır)

En İyi Anma Günü 2022 TV satışları

Yeni TV’nizi seçtikten sonra hala alışveriş yapma havasında mısınız? Ayrıca çok büyük Samsung Anma Günü satışları Ve Dell Anma Günü satışları kesinlikle kontrol etmeye değer canlı şu anda.