Anket: Hangi Galaxy S23 için ön sipariş vereceksiniz?


Samsung’un yeni akıllı telefon serisi, 2023’ün ilk amiral gemisi lansmanı olmayabilir, ancak muhtemelen en önemlisi. Galaxy S23 serisi, yeni tasarımlar, yeni yonga setleri ve büyük bir kamera güncellemesiyle karşınızda.

Cihazlar şu anda ön siparişe açık ve 17 Şubat’ta gönderilmeye başlanacak. Galaxy S23 serisi, temel model için 799 dolardan ve Ultra için 1199 dolardan başlıyor, ancak neyse ki yararlanabileceğiniz çok sayıda Galaxy S23 ön sipariş fırsatı var.

Peki, bir tane alıyorsanız, yeni Galaxy S23 akıllı telefonlarından hangilerinin ön siparişini veriyorsunuz?


Duymadıysanız, Galaxy S23 serisinde bu yıl bazı hoş geldiniz yükseltmeleri var. Yeni telefonlar, geçen yılın sonlarında duyurulan Snapdragon 8 Gen 2’nin özel bir sürümü tarafından destekleniyor. Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, gelişmiş performans için daha yüksek saat hızına sahiptir ve Galaxy S23 serisine güç sağlayacaktır. küresel olarakbu herkes için bir kazançtır.

Yeni yonga setine ek olarak, hayranları heyecanlandırması gereken başka dahili iyileştirmeler de var. Galaxy S23 ve S23+, özellikle Galaxy S22 ve zayıf pil ömrü ile karşılaştırıldığında hoş bir değişiklik olan daha büyük pillere sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş kamera özellikleri ve yükseltilmiş 12 MP selfie kameraları da var.

En önemli yükseltme elbette Galaxy S23 Ultra’da geliyor. Samsung’un 200MP ISOCELL HP2 sensörüyle donatılan telefon, bol miktarda ayrıntı yakalayabilir ve gelişmiş düşük ışık performansı sunar. Dört pikseli piksel gruplama yoluyla birleştirerek 50MP’de veya 16 birleştirilmiş pikselle 12,5MP görüntüleri birleştirerek görüntü yakalamanıza olanak tanır. Bu yeni kamera, Andrew Myrick’in karısının iPhone’dan Galaxy’ye geri dönmek istediğine karar vermesini sağlayan şeydi.