Anket: Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, Watch 5, Buds 2 Pro — satın almakla en çok ilgilendiğiniz şey nedir?


Samsung’un en yeni Galaxy cihazları kısa süre önce duyuruldu ve şimdiden ses getirmeye başladılar. Şirketin en yeni katlanabilir ürünleri, geçen yılın modellerinde pek çok iyileştirme sunuyor, akıllı saatler yeni bir hedef kitle için daha büyük piller getiriyor ve kulaklıklar, aktif gürültü engellemeyi başka bir düzeye taşımayı vaat ediyor.

Artık Samsung’un cihazları nihayet piyasaya çıktığına göre, en çok hangi cihazı ele geçirmeyi dört gözle beklediğinizi bilmek istiyoruz.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarını bir süredir bekliyorsanız, şimdi onları düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Örneğin, yeni Galaxy Z Fold 4 her zamankinden daha ince (ve daha geniş), hızlı yeni bir işlemciye sahip ve iyileştirilmiş bir kamera dizisine sahip.

2021’in en iyi katlanabilir telefonu olduğunu öğrenmek için Nick Sutrich’in Galaxy Z Fold 4 kamera incelemesine göz atmayı unutmayın.

Bu arada, Galaxy Z Flip 4 aynı yeni işlemciye, daha büyük bir pile ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok renk kombinasyonuna sahiptir ve alıcıların telefonlarını kendi tarzlarına uyacak şekilde tasarlamalarına olanak tanır.

Bir akıllı saat arayan herkes için, yeni Galaxy Watch 5 serisi, Samsung’un standart saatleri için 50 saate ve yeni Pro için 80 saate kadar pil ömründe artış sağlıyor. Aslında Samsung, sağlam titanyum kasası ve Safir Kristal ekranı sayesinde yeni Galaxy Watch 5 Pro’nun açık havayı seven herkes için ideal olduğunu söylüyor.