Anker ev sineması projektörleri şu anda satışta


Anker Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması/Eğlence Projektörünü ve daha fazlasını bulabileceğiniz Amazon.com’da şu anda satışta olan Anker projektörlerle ilgili en son fırsatlara göz atın


Şu anda Amazon.com’da satışta olan birkaç Anker projektörü var, bu da yeni ev sineması projenize başlamak için harika bir an olduğu anlamına geliyor. İlk olarak, ürünlerin açılış sayfasına sayfa kuponunu eklediğinizde şu anda 300 $ indirim alan güçlü Anker Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması/Eğlence Projektörü var. Bu projektör, 5 binden fazla uygulamayı destekleyen Android TV 9.0, Dolby Digital Plus, 360 derece gerçek 3D ses, HDR10 ve 1500 ANSI Lümen görüntü özelliklerine sahiptir. Sizin için neyin en iyi olduğuna bağlı olarak, bu projektörü bir tripod montajına, masa montajına veya tavan montajına monte edebileceksiniz. İçeriğinizi 150 inçe kadar maksimuma çıkarabileceğiniz için, uzaktan kumanda ve ayarlanabilir görüntü boyutu elde edersiniz. Ve en iyi yanı, Netflix, ESPN, Disney+ ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz akış hizmetlerinden en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarabilecek olmanızdır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

  • Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması ürün kutusu resmi

    Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması

  • Nebula Mars II Pro 500 ANSI Lümen Taşınabilir Projektör

    Nebula Mars II Pro 500 ANSI Lümen Taşınabilir Projektör

  • Nebula Capsule II Akıllı Mini Projektör Ürün kutusu Resmi

    Nebula Kapsül II Akıllı Mini Projektör

Bir sonraki en iyi seçenek, en sevdiğiniz içeriği izlemek için 100 inç’e kadar 720p görüntüler sunacak olan Nebula Mars II Pro 500 ANSI Lümen Taşınabilir Projektör olarak geliyor. Bu seçenek, sayfadaki kuponla 100 ABD Doları indirim alıyor, yani 450 ABD Doları karşılığında bir tane alabilirsiniz. Nebula Capsule II Akıllı Mini Projektör, şu anda 580 $’a satılan bir başka mükemmel seçenektir. Bununla birlikte, bir Prime kullanıcısıysanız, anında 150 $ tasarruf alacaksınız, yani 430 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu projektör, 100 inç’e genişletilebilen 720p çözünürlüğe sahip 200 ANSI Lümenli bir görüntü sunacak.

Diğer fırsatlar arasında, çocuklarınız için harika olacak Anker Nebula Astro Mini Taşınabilir Projektör yer alıyor. 80 $ indirimden sonra sadece 200 $ karşılığında 2,5 saatlik pil kızağı, taşınabilir bir tasarım ve daha fazlasını sunacak. Başka bir 4K seçeneği istiyorsanız, yine 100$ indirim alan Anker Nebula Solar Portable 1080p Projektörü de düşünebilirsiniz, yani 500$’a bir tane satın alabilirsiniz.