Anker, Belkin, Spigen ve daha fazlası


iPhone 13 Serisi, iPhone 12 Serisine göre daha iyi pil ömrü sağladığı için her yorumcudan övgü aldı — Apple, ürün serisindeki her telefon için minimum bir saat artış duyurdu. Özellikle iPhone 13 mini bir gelişme gördü ve bazı durumlarda tek şarjla iPhone 12’den daha uzun süre dayanıyor. Ancak günün sonunda, bu Lityum İyon pillerin hala şarj edilmesi gerekiyor. Bu nedenle, bu yazımızda iPhone 13’ünüz için dikkate alınması gereken en iyi şarj cihazı seçeneklerini listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

iPhone 13 için En İyi USB-C Şarj Adaptörü

SUPCASE USB-C Şarj Cihazı

SUPCASE Katlanır Uçlu USB C Şarj Cihazı

Kaynak: SUPCASE

SUPCASE USB-C Şarj Cihazı, biri USB-A diğeri USB-C olmak üzere iki bağlantı noktasıyla birlikte gönderildiğinden, özellikle AirPods veya Apple Watch gibi aksesuar cihazlarınız varsa, iPhone 13’ünüz için mükemmel bir arkadaştır (bu aksesuarlar daha önce gönderilir USB-A – Lightning Kablosu ile).

Adaptör, cihazlarınızın şarj olurken gerilmemesini sağlamak için çıkışı düzenlemek için içinde bir çip kullanır ve sıcaklıkları düzenlemek için ısıya dayanıklı malzemeler kullanır. Katlanır tırnaklar aynı zamanda onu harika bir seyahat arkadaşı yapar.

SUPCASE 20W USB-C Şarj Cihazı

SUPCASE USB-C Şarj Cihazı, biri USB-A ve diğeri USB-C olmak üzere iki bağlantı noktasına sahiptir. 20W kapasitesi, cihazlarınızı kısa sürede verimli bir şekilde şarj etmek için idealdir.

Anker Nano II 30W

Anker Nano 2 Şarj Cihazı 30W Versiyonu

Kaynak: Anker

Anker Nano II, kullanıcılara cihazlarını hızlı şarj etme yeteneğine sahip bir şarja erişim sağlamak için GaN’yi kullanır ve daha yüksek watt değerlerinin getirdiği ek kütle olmadan. USB PD desteği ile bu şarj cihazı, iPhone’unuz için 18-20 W güç sağlayabilecek, yani 30 dakika içinde yüzde 50’ye kadar doldurabileceksiniz.

Cihaz, 18 aylık bir garantiye ve herhangi bir küçücük köşeye sığdırmayı kolaylaştıran zarif, küçük bir tasarıma sahiptir. Adaptör iPhone’unuzla birlikte gönderilmediğinden, iPhone’unuzla birlikte gelen Lightning – USB-C kablosunu kullanabilirsiniz.

Anker Nano II

Anker Nano II, USB-C PD’yi (PPS) destekler ve Telefonları, Tabletleri ve Dizüstü Bilgisayarları şarj eder. Evde taşımak veya kullanmak için mükemmel bir aksesuardır.

Apple 20W USB-C Şarj Cihazı

iPhone Resmi USB-C Şarj Cihazı

Kaynak: elma

Şimdi, şarj cihazı satın alma deneyiminizi basit tutmak istiyorsanız, seçilecek aksesuar Apple 20W USB-C parçası. Her Apple ürünüyle yetkin bir şekilde çalıştığı onaylanan ve hatta iPad’lerle birlikte gönderilen birimdir. Nano II gibi, iPhone’unuzu 30 dakikada yüzde 50’ye kadar hızla şarj edebilir. Sahip olduğu avantajlar, basit tasarımı ve müşteri hizmetleri desteğine kolay erişimdir.

iPhone Resmi USB-C Şarj Cihazı

Apple 20W USB-C Şarj Cihazı

Tüm Apple Mağazalarında satılan varsayılan aksesuar. iPhone’unuzun 30 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj olmasını sağlamak için bu şarjı kullanın.

Spigen 40W Çift USB-C Şarj Cihazı

iPhone 13 için Spigen 40W USB C Adaptörü

Kaynak: Spigen

Spigen 40W Çift USB-C Şarj Cihazı, aynı anda birden fazla iPhone şarj etme eğilimindeyseniz sahip olmanız gereken şarj cihazıdır. USB-C bağlantı noktaları, iki cihaz bağlandığında her bir çıkış üzerinden 20 W veya tek bir bağlantı noktası üzerinden yalnızca bir cihaza güç verildiğinde 30 W çıkış sağlayabilir.

GaN kullanımı, yüksek çıkışlı ancak kompakt tasarımının arkasındaki diğer bir nedendir. Kompakt tasarımdan bahsetmişken, aynı zamanda bu adaptörü seyahatlerde taşımayı oldukça kolaylaştıran şarj cihazı muhafazasına katlanan tırnaklara sahiptir.

Spigen 40W Çift USB-C Şarj Cihazı

Spigen 40W Çift USB-C Şarj Cihazı, başta akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar olmak üzere birden fazla cihaz kullananlar için bir aksesuardır.

iPhone 13 için En İyi Kablosuz Şarj Aletleri

Spigen ArcField

iPhone 13 için Spigen ArcField Manyetik Disk

Kaynak: Spigen

iPhone 13 için Spigen ArcField Kablosuz şarj cihazı, birinci taraf MagSafe şarj diskine bir alternatiftir. Telefonunuzu 7,5 W güçle şarj etme kapasitesine sahiptir, yani cihazını bir yere koyup bir süreliğine, hatta belki bir gecede unutanlar için mükemmeldir.

Bu cihazın perakende paketinde, bir ucu diske sabitlenmiş 3,3 fitlik bir USB-C kablosu bulacaksınız.

Spigen ArcField

Spigen ArcField, cihazınızın yavaş yavaş yüzde 100’e kadar şarj olmasını ve bir sonraki güne hazır olmasını sağlayan aksesuardır.

Apple MagSafe Duo Şarj Cihazı

iPhone 13 için Apple MagSafe Duo

Kaynak: elma

Apple MagSafe Duo Şarj Cihazı, aynı zamanda bir Apple Watch’ınız varsa iPhone 13’ünüzle eşleştirebileceğiniz bir aksesuardır. Şarj cihazı, bir metre uzunluğunda Lightning – USB-C kablosuyla birlikte gönderilir. Ve Apple’ın 20W USB-C Adaptörüne takıldığında, iPhone 13’ünüze 15W güç sağlayabilir.

Beyaz aksesuar, kompakt küçük bir kare şeklinde katlanarak onu seyahat için mükemmel hale getirir ve her cihaz için ayrı kablo karmaşasından kaçınır.

Apple MagSafe Duo Şarj Cihazı

MagSafe Duo Şarj Cihazı, Apple Watch kullanan ve kendilerini sık seyahat ederken bulan kullanıcılar için harika bir satın alma ürünüdür.

Belkin MagSafe 2’si 1 Arada

iPhone 13 Belkin MagSafe 2'si 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı

Kaynak: Belkin

Belkin MagSafe 2’si 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı, bir eve iyi uyum sağlayan veya yatağınızın yanında güzel bir stand görevi görebilen bir ürün istiyorsanız sahip olmanız gereken aksesuardır. Aksesuar, hem Qi özellikli kulaklıklarınızın hem de iPhone’unuzun güne hazır olmasını sağlayan bir güç adaptörüyle birlikte gelir.

Biri Siyah tabanlı ve diğeri Beyaz olmak üzere iki renkte mevcuttur. Ayrıca, Apple Watch’ınızı da şarj eden üçü bir arada bir sürümü vardır.

Belkin MagSafe 2’si 1 arada

Belkin MagSafe 2’si 1 Arada, AirPod’larınız varsa ve her türlü minimalist eve uyan bir aksesuar istiyorsanız, sahip olmanız gereken şarj cihazıdır.

Anker 623 Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı

Anker MagGo Kablosuz Şarj İstasyonu

Kaynak: Anker

Anker 623 Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı, Apple’ın MagSafe standardını destekleyen MagGo serisinin bir aksesuar parçasıdır. Tabanda, kulaklıkları çalıştırabilen başka bir şarj alanına yükselen ve erişim sağlayan bir açılır kapanır platform bulunur.

Bu özel paket, 20 W USB-C şarj cihazı, 1,5 m USB-C – USB-C kablosu ve şarj istasyonunun kendisi ile birlikte gelir. Ayrıca Siyah, Beyaz, Lavanta ve Açık Mavi olmak üzere dört renkte mevcuttur.

Anker 623 Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı

Anker 623 Kablosuz Şarj Cihazı, çok yönlü ve birden fazla cihazı şarj edebilen kompakt bir taban istiyorsanız, iPhone’unuz için almanız gereken aksesuardır.

iPhone 13 için En İyi Güç Bankası

Anker PowerCore Temel 20000 PD

Siyah Anker PowerCore Essential

Kaynak: Anker

Anker PowerCore Essential, USB PD desteğine sahip 20000mAh’lik bir güç bankasıdır. USB-C bağlantı noktası 20 W’a kadar güç sağlayabilirken, USB-A bağlantı noktası 18 W kullanabilir. Bu aksesuardaki büyük pil, iPhone 13 mini’ye sekiz, iPhone 13’e yaklaşık altı, iPhone 13 Pro’ya altı ve iPhone 13 Pro Max’e yaklaşık dört buçuk şarj sağlayabilmelidir.

Ne yazık ki, aksesuar yalnızca USB-C – USB-C ve bir USB-A – USB-C kablosuyla birlikte gelir, bu nedenle kendi USB-C’nizi Lightning kablosuna getirmeniz gerekir – USB-C – USB- Güç bankasının kendisini şarj etmeniz gerektiğinde C kullanışlı olacaktır. Ayrıca, çizilme veya kablolarını kaybetme endişesi olmadan sırt çantasına düşürmeyi kolaylaştırabilen bir seyahat çantası dahildir.

Anker PowerCore Temel 20000 PD

Anker PowerCore Essential, uzun bir gün için mükemmel olan 20000mAh’lik bir güç bankasıdır. Liman çeşitliliği de bir avantajdır.

iPhone 13 için En İyi Araç Şarj Cihazı

Anker PowerDrive III Duo

Çift USB-C Portlu Anker Araç Şarj Cihazı

Kaynak: Anker

Anker PowerDrive III Duo, kısa bir işe gidip gelirken veya sık sık arabanızla bir şehirden diğerine seyahat ederken bulursanız sahip olmanız gereken bir aksesuardır. Bağlı cihazlara ayrı ayrı 18 W güç sağlayabilen iki USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

Ünite, aşırı yüklenmeye ve tutarsız sıcaklıklara karşı koruma sağlamak için yanmaz bir yapıya ve entegre devrelere sahiptir.

Anker PowerDrive III Duo

Anker PowerDrive III Duo, seyahat ederken cihazlarınızın şarjlı kalmasını sağlamak için iki adet 18 W USB-C bağlantı noktasına sahip bir araç şarj cihazıdır.