Android için özel bir simge nasıl yapılır


Simge paketlerinde delikler vardır. Simge paketleri her zaman duvar kağıdınıza uymaz. Ve telefonunuzun temasını oluştururken, belki de ihtiyacınız olan şey bir simge paketinde değildir. Bu iyi. Özellikle Icon Pack Studio gibi uygulamalar varken, kokuşmuş simge paketlerine ihtiyacımız yok. Kendi özel simgelerimizi birlikte düzenleyebiliriz! Bu kolay. İhtiyacınız olan tek şey bir tür fotoğraf düzenleyici – en son Photoshop veya Pixlr E gibi ücretsiz bulut tabanlı düzenleyiciler – ve biraz yaratıcılık.

Simgeler için resimler nerede bulunur?

Karanlık Ruhlar simgeleri

(İmaj kredisi: Android Central)

Nova Launcher gibi çoğu üçüncü taraf başlatıcı, istediğiniz herhangi bir görüntüyü uygulama simgesi olarak ayarlamanıza izin verir. Bu tür bir özgürlükle, telefonunuzun temasını oluştururken simgeleriniz için ilham bulmak biraz göz korkutucu olabilir. Özel simgelerin çoğu tema odaklı olsa da – renk paletleri veya duvar kağıdına dayalı resimler kullanılarak – burada özel simgeler veya bunların nereden çekileceği hakkında daha fazla fikir var.

  • Oyun öğeleri: Bu Dark Souls öğeleri gibi pek çok oyundaki envanter öğelerinin simge olarak ayarlanması kolaydır çünkü çoğu kareye sığacak şekilde tasarlanmıştır ve öğelerin şeffaf PNG görüntüleri hayran sitelerinde ve oyun wikilerinde kolayca bulunur.
  • Emoji: Emojiler zaten mobil uyumlu ve milyonlarca farklı şekilde deşifre edilebilen kare resimler. Uygulamaları, yalnızca sizin çözebileceğiniz gizli bir kod gibi, size nasıl hissettirdiklerine veya size ne hatırlattıklarına göre gizleyebilirsiniz.
  • Müzik: En sevdiğiniz grup veya gruba olan yoğun sevginizi göstermek istiyorsanız, zaten kare olan albüm kapaklarını özel simgelere dönüştürün. Çevirici için ABBA’nın SOS’u? Chrome için Metallica? Tindr İçin Bu Gece Aşkı Hissedebiliyor musunuz?
  • Logolar: Spor takımları, ünlü markalar, hatta pek çok film ve grubun logoları, özel bir simge olarak ayarlanmaya hazır şeffaf PNG görüntülerinde çevrimiçi olarak bulunur. Bir spor tutkunuysanız, takımınızın logosu, tema dünyasındaki en kolay uygulama çekmecesi simgesidir ve çoğu durumda herhangi bir düzenlemeye ihtiyaç duymaz.
  • Vektör siteleri: Bir küre, bir nilüfer yaprağı veya çan dipleri için bir amblem ister misiniz? Simge siteleri ve vektör havuzları, simge yemi hazineleridir ve bunları bir kez indirdiğinizde, dokular ve renk paletleriyle süsleyebilirsiniz. Flaticon, hem ücretsiz hem de ücretli simgelerden oluşan harika bir seçime sahiptir.