Android 2023 için en iyi OBD2 araç okuyucuları


Araba tamirleri maliyetli olabilir (hah!) ve o kontrol motoru ışığının uğursuz parıltısı, acil ilgilenilmesi gereken sayısız sorununuz olduğu anlamına gelebilir. Ancak, kendi başınıza yapabileceğiniz basit bir düzeltme de olabilir. Öyleyse neden önce sorunun ne olduğunu bilmeden servise veya tamirciye götürelim? Bazı yerler sizden önemli ölçüde ücret alacaktır sadece tarama için. Bunun yerine, baş ağrısını atlayın ve bir ev ODB2 tarayıcısı alın, uygulamayı indirin ve kendi ikinci fikriniz olun. İşte şu anda alabileceğiniz Android için en iyi OBD2 araba okuyucularından bazıları.

İç gölge ağacı tamircinizi kanalize edin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tamirci gezisini atla

Arabanızı basit bir Check Engine ışığı için servise götürmek, genellikle gerekenden çok daha pahalıya mal olabilir. Bu kullanımı kolay Bluetooth OBD II okuyucuları, size aracınızın genel “sağlığının” bir resmini verebilir ve aracınızın sorunlarını teşhis etme kontrolünü size verebilir. Basit ve ucuz bir şey arıyorsanız, BAFX okuyucu – ABD’de 1996’da veya sonrasında satılan hemen hemen tüm hibrit olmayan veya elektrikli arabalarla çalışacak.