Android 2022 için Xbox Game Pass için en iyi mobil aksesuarlar


Xbox Game Pass’in Android’deki bulut oyun seçeneği (xCloud veya Xbox Cloud Gaming olarak da bilinir), Game Pass kullanıma sunulduğundan beri istikrarlı bir şekilde genişliyor. Şu anda, Game Pass Ultimate abonesiyseniz, aralarında en yeni AAA oyunlarının da bulunduğu yüzlerce oyunu Android cihazınızda oynayabilirsiniz. Bu nedenle, Android telefonunuzu veya tabletinizi bir Game Pass makinesine dönüştürmek istiyorsanız, oyun deneyiminizi daha iyi hale getirecek birkaç şeyi burada bulabilirsiniz.

Xbox Game Pass için en iyi mobil aksesuarlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Birkaç aksesuarla telefonunuzu oyun makinesine dönüştürün

Mobil cihazlarda oyun oynamanın yaygınlaşması, Xbox Game Pass’in en heyecan verici bölümlerinden biridir. Aniden, daha önce PC’niz veya konsolunuzla sınırlı olan oyunları telefonunuzda oynayabilirsiniz. Ancak Cloud-gaming aracılığıyla sunulan birçok oyun harika olsa da, çoğunda dokunmatik kontrol yoktur. Bu, bir kontrol cihazını Android’de ciddi oyun oynamak için en temel satın alma işleminiz yapar. Doğrudan telefonunuza takılabileceği ve nispeten kompakt olduğu düşünüldüğünde, Razer Kishi’yi yeterince tavsiye edemeyiz. Android’de Xbox Game Pass bulut oyunları için en iyi kontrolcü seçimimiz bu.