Android 13 Beta 3.1 zaten burada ve gerçekten geri bildiriminizi istiyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google, Android 13 Beta 3’ün ilk sürümünden sadece iki gün sonra, 10 Haziran 2022’de Android 13 Beta 3.1’i yayınladı.
  • Bu küçük sürüm yalnızca, Beta 3’teki bazı beta katılımcıları tarafından kullanılamayan geri bildirim uygulaması için bir düzeltme içerir.
  • Google, Android 13 beta programındaki herkesi bozuk uygulamalar veya diğer önemli notlar hakkında düzenli olarak geri bildirim göndermeye teşvik eder.

Android 13 Beta 3’ün kullanıma sunulmasından iki gün sonra, bu kez Android 13 Beta 3.1 olarak bilinen başka bir yeni sürüm geliyor. Sürüm numarasındaki bu küçük artış, büyük bir değişikliği içeriyor: orijinal Beta 3 sürümünde bazı beta katılımcıları tarafından kullanılamayan geri bildirim uygulamasında bir düzeltme.

Bir beta programının tüm amacının yazılımı test etmek olduğu göz önüne alındığında ve geribildirim sağlamak hataları düzeltmeye ve tasarım kararlarını nihai hale getirmeye yardımcı olmak için, çalışan bir geri bildirim uygulamasına sahip olmanın önemi, programın başarısı için çok önemlidir. Android 13 (yeni sekmede açılır) Beta 3.1, değişiklik günlüğü gibi başka önemli not değişikliğine sahip görünmüyor. (yeni sekmede açılır) öneriyor.