Amazon’un Fire TV, Roku ve daha fazla akış cihazı bugün satışta


En yeni Amazon Fire TV Stick 4K Max’i ve aralarından seçim yapabileceğiniz Roku ve Apple’dan daha fazla seçeneği içeren akış cihazlarındaki en son fırsatlara göz atın


Kara Cuma sayesinde tonlarca anlaşma almaya devam ediyoruz. En son fırsatlar, en son Fire TV akış cihazlarını yüzde 50’ye varan indirimle tespit ettiğimiz Amazon’dan geliyor; bu, en sevdiğiniz akış cihazını yarı fiyatına alabileceğiniz veya aynı fiyata iki tane satın alabileceğiniz anlamına geliyor. birinin. İlk olarak, 20 $ indirimden sonra şimdi 20 $ karşılığında kullanılabilen Amazon Fire TV çubuğumuz var. Bu model, HD akış kalitesi ve TV’nizi sorunsuz bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak bir Alexa Voice Remote ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

4K çözünürlük istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz yüzde 50 indirim gören Fire TV 4K olabilir, böylece sizinkini 25 $’a alabilir veya 50 $’a bir çift alabilirsiniz. Bu akış çubuğu, izleme deneyiminizi geliştirecek ve ayrıca manuel olarak bir şey aramak zorunda kalmadan cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayacak bir Alexa Voice Remote özelliğine sahiptir. Son olarak, akış çubukları departmanı, sırasıyla 35 $ ve 18 $ karşılığında satılan en son Amazon Fire TV Stick 4K Max ve Fire TV Stick Lite’ı da içerir. En güçlü Fire TV Çubuğu yüzde 20 indirim alıyor ve Wi-Fi 6 özellikli yönlendiricisi olan herkes için mükemmel bir seçim olacak, ancak en sevdiğiniz içeriği TV’nizde yayınlamak istiyorsanız, şunları da yapabilirsiniz: HD olarak yayınlanacak ve TV kontrolleri olmadan gelen Lite modeliyle gelen 12 $ tasarruf, ancak aynı zamanda bir Alexa Voice Remote da alıyorsunuz.

Daha fazla güç istiyorsanız, Alexa Sesli Uzaktan Kumanda özelliği olmayan ancak TV’nizi ve içeriğinizi sesinizle kontrol etmenizi sağlayan Fire TV Cube’u da tercih edebilirsiniz. 4K Ultra HD içerik akışı elde edersiniz, 40 $’lık bir indirim, 80 $ ve daha fazlasını kapmak için bırakır. Ayrıca, bu harika ürünlerden herhangi birini, 100 ABD Doları indirimden sonra 130 ABD Doları karşılığında 5 GB depolama alanıyla gelen bir Fire TV Recast kablosuz DVR ile eşleştirebilir veya 1 TB depolama seçeneğini 180 ABD Doları karşılığında alabilir ve aynı 100 ABD Doları tasarrufunu elde edebilirsiniz.

Roku Streaming Stick 4K 2021 yüzde 42 indirimin ardından şimdi 29 ABD dolarına satıldığı için diğer seçenekler Roku ve Apple’dan geliyor. Buna ek olarak, Roku Ultra artık yüzde 14’lük bir indirimin ardından 86 ABD Doları’na satılıyor ve Roku Akış Çubuğu+, 15 ABD Doları’lık bir indirimin ardından 30 ABD Doları’na satılıyor. Bir Apple hayranıysanız, 32 GB depolama alanına sahip en yeni Apple TV HD’yi 9 ABD doları indirimden sonra 140 ABD dolarına alabilir veya 2021 Apple TV 4K’yı 170 ABD dolarına alıp aynı indirimi ve aynı depolama alanını elde edebilirsiniz.