Amazon’un Fire TV Omni ve Fire TV 4 serisi şu anda satışta


Amazon’un şu anda satışta olan en son Fire TV Omni ve Fire TV 4 Serisinde mevcut olan en son fırsatlara göz atın


Amazon’un en yeni akıllı TV’leri şu anda indirimde olduğundan, yeni bir akıllı TV satın almak isteyen herkes için harika bir haberimiz var. Amazon, en iyi paranın karşılığını veren ürünlerden bazılarını sunmasıyla tanınır ve bu ürünler de bu tanımın kapsamına girer. İlk olarak, 100 $ indirim gören 43 inçlik modelinde 310 $ ‘dan başlayan üst düzey Amazon Fire TV Omni Serisine sahibiz. Bununla birlikte, en iyi tasarrufu yüzde 27 indirim alan 55 inçlik modelle elde edebilirsiniz, bu da 150 $ tasarruf anlamına gelir. Başka bir deyişle, yeni Fire TV’nizi yalnızca 410$’a satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

50 inçlik model, 65 inçlik ve 75 inçlik seçenekler sırasıyla 120 $, 170 $ ve 200 $’ lık tasarruf gördükten sonra 390 $, 660 $ ve 900 $’ a satıldığı için diğer değişkenlerde de tasarruf bulacaksınız. Bu fiyat, uzman kurulumu olmadan size yeni bir akıllı TV kazandıracak ve satın aldığınız ürünle birlikte bir duvara montaj aparatı veya uzaktan kumanda kapağı alamayacaksınız.

Daha uygun fiyatlı bir alternatif istiyorsanız, Amazon’un yüzde 24 indirim gördükten sonra sadece 280 $ ‘dan başlayan Fire TV-4 serisini de alabilirsiniz, bu da 90 $ tasarruf anlamına gelir. Daha büyük olan 55 inçlik model, 140 $’lık indirimle en iyi tasarrufu elde ediyor, yani 380 $’a bir model satın alabilirsiniz ve 50 inçlik varyantı istiyorsanız, 110 $’lık bir indirimden sonra 360 $’a alabilirsiniz.

Amazon’un Fire TV teklifleri arasındaki farkı hala merak ettiğinizi varsayalım. Bu durumda, üst düzey Omni serisinin bütçeyle sinematik bir ev sineması deneyimi isteyenler için tasarlandığını unutmamalısınız. Eller serbest Alexa ve Alexa iletişimi ile çok yönlü görüntülü arama ile birlikte gelir. Ayrıca her iki modelde de aynı 3 HDMI 2.0 + 1 HDMI eARC 2.1 bağlantı noktasına artı Wi-Fi veya Ethernet bağlantısına ve HDR 10 desteğiyle 4K Ultra Yüksek Çözünürlüğe sahipsiniz. Yine de Fire TV 4 serisi günlük eğlence için tasarlandı .